Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Princ a Večernice po 44 letech: Hlavní hrdinové se změnili k nepoznání

Princ a Večernice po 44 letech: Hlavní hrdinové se změnili k nepoznání
Zdroj: Filmového studia Barrandov
+ Dalších 8 fotografií
pohádka

Už to je 44 let, co diváci poprvé spatřili pohádku Princ a Večernice v hlavní roli s Libuší Šafránkovou a Jurajem Ďurdiakem. Hlavní hrdinové oblíbeného filmu od Václava Vorlíčka se za tu dobu samozřejmě změnili. Podívejte se, jak dnes vypadají.

Už více než čtyři desítky let diváci sledují pohádku Princ a Večernice. Příběh pojednává o princi Velenovi, který své tři sestry provdal za Větrníka, Slunečníka a Měsíčníka a sám se zamiloval do sestry svých švagrů, krásné Večernice.

Ideální Večernice

Když hledali tvůrci pohádky Princ a Večernice vhodného chrabrého hrdinu, tak chtěli neokoukanou tvář. Volba padla na slovenského herce Juraje Ďurdiaka, kterého nadaboval Petr Svojtka. Ideální Večernice byla jasná od počátku - něžná Libuše Šafránková neměla konkurenci.

Jak dnes vypadají tváře z oblíbené české pohádky? Tři mužíčci se změnili téměř k nepoznání, dvě ze tří princezen lze na obrazovkách vídat dodnes a princ Velen baví fanoušky na Facebooku. Na proměny pohádkových postav se podívejte do galerie.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Další články

Nejnovější kauzy