Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Přinášíme vám sexuální horoskop pro rok 2016! Přečtěte si, co čeká vaše znamení!

Rok 2016 bude výjimečný!
Zdroj: facebook.com, profimedia.cz
Nový rok se blíží a bude opravdu výjimečný! Přinášíme vám jako první roční horoskop lásky. Chcete vědět, co vás v roce 2016 čeká? Čtěte!

Beran

Říká se, že láska je slepá a vy, milí Berani, jste ve zvěrokruhu ti nejžhavější kandidáti, kterých se toto rčení může týkat. Vaší vládnoucí planetou je Mars, který je pověstný svou nerafinovanou energií touhy a milostného jiskření. Ani v roce 2016 nehodlá zůstat pozadu, naopak jeho vystřelovací konfety sex-appealu způsobí pořádně oslňující ohňostroj! Zde je však na místě varování, abyste nakonec nestříleli opravdu naslepo a nenechali se uhrančivým mágem Uranem vtáhnout do příliš bláznivých vod. Vymýšlení zázračných nemožností je jeho náplní práce! V dubnu zesiluje svůj vliv také Venuše, patronka lásky, a obdarovává vás vysokými možnostmi k seznámení. U vás, Berani 3. dekády (11. 4. – 20. 4.), se v mnohých případech může jednat o seznámení na internetu, jak již však bylo zmíněno, buďte obezřetní! Vy, kteří už svou lásku máte, můžete v tomto období zažívat neuvěřitelný aplaus vášní a oživení vztahu. Čekají vás zajímavé akce a zvláštní zážitky, kterým Venuše společně se svým milostným flamencem posílí vaše souznění. Naopak problémovější období je signalizováno u 1. dekády (21. 3. – 31. 3.) na září a u 2. dekády (1. 4. – 10. 4.) na listopad, kdy se rarášek Jupiter bude snažit přisypat koření neshod. V tomto čase není příznivé plánovat například ani termíny svatby.

Šťastný měsíc: duben, květen Nepříznivý měsíc: listopad

Býk

Jaké poselství je pro vás ukryto v milostném koloritu tohoto roku? Milí Býci, bez nadsázky lze říci, že jste vyvolení pro lásku a milostné eskapády, ke kterým máte v roce 2016 příležitostí víc než dost. Smyslnost a přítulnost má vaše znamení přímo v popisu práce, navíc je vaší vládkyní Venuše, srdcová královna, která galantními sonety rozhodně nešetří. Po většinu roku obléká milostnou tuniku, nicméně květen si vybírá přece jen jako nejsilnější měsíc pro láskyplné jiskření. Ať už se ocitnete v přírodě, umělecké galerii, nebo na zábavním večírku, může na vás číhat velice šťastné seznámení. Je to zásluhou i přejícího Jupitera, který se chce blýsknout zejména před 2. a 3. dekádou (2. 5. – 11. 5. a 12. 5. – 21. 5.). Pozor však, aby vám některé zážitky a dojmy nepřerostly přes hlavu, nedejte se omámit lichotkami a dejte na svou intuici, nestane se pak, že byste udělali chybu. Jupiter společně s Venuší způsobují, že jste pro druhé pohlaví neodolatelní, přičemž se vás snaží konfrontovat se sečtělým, veselým a vkusně upraveným protějškem. Můžete také narazit na velmi vlivného člověka. Samozřejmě tito štědří dobrodějové nezapomínají ani na vás, kteří jste zadaní, a přispívají svou hřivnou v podobě přírůstku do rodiny.

Šťastný měsíc: leden, květen Nepříznivý měsíc: červenec

Blíženci

Rok vám začíná poněkud chaoticky, spousta snů a plánů, o časté vyzvánění mobilu a SMS není nouze, zasypává vás mnoho podnětů. Těžko však rozeznat, který je pro vás ten nejzajímavější. Jste jako vítr a často zapomínáte, že vám hlava sedí pevně na ramenou, na srdcové záležitosti nějak nezbývá čas, natožpak dotahovat věci lásky do konce. Nejvíce uspěchanou se jeví 2. dekáda (1. 6. – 11. 6.), ale ani vy ostatní nezůstáváte nijak zvlášť pozadu. Rozvážný Saturn připravuje svou opozicí zkoušku, pokusíte se mu přece jen trochu naslouchat? Signalizuje, že mnozí z vás, kteří jste se v minulém roce rozešli se svou láskou, zaznamenáte impulzy touhy svých protějšků k návratu, podmínkou však je více se soustředit na signály toho druhého a zbavit se sebestřednosti. Stejná podmínka platí i pro zatím fungující manželské páry, jen tak lze předejít ochlazení vztahu. Druhá polovina roku je podstatně přejícnější, přičemž nejvíce přínosné jsou září a prosinec, těšte se na oživení milostné romantiky a sexuální jiskry! Na atraktivní protějšek můžete narazit v kině, na koncertě, výstavě spojené s uměním, v galerii nebo třeba kavárně. Připravte se ale především na to, že po nesčetném množství romantických chvil, luxusních večeří a protancovaných nocí vám hodlá váš objev navléknout snubní prsten.

Šťastný měsíc: září, prosinec Nepříznivý měsíc: březen, srpen

Rak

V oblasti lásky a vztahů nepatříte zrovna mezi ty nejprůbojnější jedince, raději kličkujete, než byste sváděli přímým výpadem, o to větší sílu pak však má vaše schopnost milovat a přilnout svým srdcem i duší ke svému protějšku. Rok 2016 je pro vás sice hodně zkouškový a dynamický, neznamená to však, že si nemáte pochutnat na své třešničce na dortu. Nejfavorizovanějším obdobím je léto, v tuto dobu se pod slunečními paprsky nejvíce vyjímají iniciály zajímavých setkání vypálených samotným Jupiterem. Hlavně vy, Raci 3. dekády (13. 7. – 22. 7.), kteří nemáte stálého partnera, můžete potkat vysněný protějšek a nemusí z toho být jen milostný románek. Venuše obléká svůj křišťálový šat lásky a její záře je skutečně brilantní. Ani Mars se nenechává zahanbit – vaše srdce a smysly cestují na stejné vlnové délce! Naopak krizovějšími měsíci se jeví říjen a listopad, zbystřete především vy, kteří jste zadáni a ještě k tomu patříte do 1. dekády (22. 6. – 1. 7.) nebo 2. dekády (2. 7. – 12. 7.) Raků. Může vás ovládnout žárlivost kvůli tomu, že je váš protějšek příliš obletován. Vezměte rozum do hrsti, nechcete přece, aby se cítil jako v kleci, k žárlivosti není důvod. Co tak spíše pohlídat sami sebe? I z vašeho malého flirtu čouhá komplikovaná avantýra ohrožující spokojené manželství, nepokazte si to.

Šťastný měsíc: červen, červenec Nepříznivý měsíc: říjen, listopad

Lev

Pro lásku jste přímo stvořeni, umíte okouzlovat, magnetizovat, vyzařovat nadpřirozenou laskavost a váš protějšek se ve vaší blízkosti hřeje jako ve slunečních paprscích. Kdo jednou pozná milostný brífink Slunce, těžko odolává, a přestože v sobě každý nosí svou dávku přirozeného opia, je toto omámení mnohem silnější. Rok 2016 vás předurčuje k nalezení skutečné lásky a solidního milostného vztahu, ze kterého se nakonec vyklube trvalý partnerský vztah. Svádivá Venuše může infikovat vaše srdce hned v lednu, například na nějakém zábavním večírku či třeba na dovolené na lyžích. Saturn prozrazuje, že se především u vás, zrozenců 2. dekády (3. 8. – 12. 8.), může jednat o zamilování se do protějšku s věkovým rozdílem, každopádně šipky vašich kompasů budou přitahovány týmiž póly. Vlivy těchto štědrých dárců se střídavě prolínají s menšími útlumy po celý rok. Venuše je stále připravena vyhodit ze svého hvězdného šátku nějaký ten klenot, ovšem tady pozor, milí Lvíčci, její nejdražší cetkou je žárlivost. Faktem je, že jediné, co by vás mohlo rozladit, je právě partnerova žárlivost. Divíte se? Není slepý, aby neviděl, jak po vás mnozí mlsně pokukují. Přesvědčte tedy miláčka o své lásce a Uran vám zajistí, že se budete znovu pohybovat v přízni nádherných snubních vzletů.

Šťastný měsíc: duben, září Nepříznivý měsíc: květen

Panna

Jste ztělesněním přizpůsobivosti, vždy ochotni pomoci druhému v nesnázích a dokážete se pro svého milovaného partnera v určitém směru až obětovat. Ve vašem nitru se skrývá romantika, přesto jste však v intimitě a sexuálních záležitostech spíše přijímací typ, proto pozor, aby se vaše milostné jednání nestalo moc statickým a mechanickým. Rok 2016 může přinést vlivem pokračujících zátěžových vlivů Neptuna a Saturna problémy zejména v manželských vztazích. Je zvýšená tendence ke konfrontaci s nevěrou, tajemstvími ochlazující vztah, zklamáním a nejistotou. Velká opatrnost je doporučena především v březnu a na přelomu května a června. Neptun s Venuší mohou v tuto dobu vytáhnout karty, na které se lehce prohrává. Buďte obezřetní! Pro vás, kteří ještě nežijete v trvalém partnerském svazku, mají vesmírní dobrodějové naopak skvělou zprávu – zakusíte šťastné aroma milostných chvil, eskapád rozkoše a až magického porozumění. Letos můžete potkat toho pravého, který vám pomůže stát se excelentnějšími milenci. Vám, Panny 2. dekády (2. 9. – 11. 9.) a 3. dekády (12. 9. – 22. 9.), Jupiter žehná také v otázce potomstva a následné legalizace vztahu.

Šťastný měsíc: červenec Nepříznivý měsíc: březen, červen

Váhy

Rok 2016 zvyšuje vaše kouzlo osobnosti na maximum, přičemž se nejedná pouze o vizuální vjem, ale také o váš vybroušený intelekt. Dáváte vzniknout skutečným myšlenkovým skvostům, ale potřebujete k tomu někoho, před kým můžete nahlas snít. Vaše líbezná vládkyně Venuše není rozhodně frigidní a ví, co je její náplní – ženy Váhy obdarovává kouzlem princezen, muže galantností a šarmem rytířů. Těšte se na nejeden zážitek lásky! Svůj charismatický protějšek můžete potkat ve starobylé vinárničce, na lázeňském pobytu, vzdělávacím kurzu nebo třeba výstavě nějaké cizokrajné kultury. Už v únoru by u mnohých z vás mohla nezvykle rychle přeletět jiskra. V květnu a červnu číhá láska hlavně na cestách. Ovšem nejvíce favorizovaným obdobím je konec léta, kdy patronka lásky Venuše skutečně kraluje a sype rubíny na cestu velkého naplnění. Myšlenka na zvuk svatebních zvonů je touto dobou nebývale intenzivní a Jupiter dává rovněž své šťastné požehnání. Vám ale, kteří už v manželství jste, nepřináší hvězdy bohužel jen samé superlativy, protože je zde zkratovitý Uran. Ten může, přednostně vám, Váhy 3. dekády (13. 10. – 23. 10.), nečekaně zamíchat kartami v podobě odcizení nebo krátkodobých rozchodů. Snažte se proto vyhýbat zbytečným střetům, hodně tím můžete zachránit.

Šťastný měsíc: květen, září Nepříznivý měsíc: duben, říjen

Štír

Oplýváte magnetismem a vášní a jste skvělí milenci, kteří nasazují v lásce stejně jako ve všech životních situacích umění psychologie. Svým zápalem a šikovností dokážete naprosto odzbrojit milovaný protějšek a vaše svůdné charisma se v roce 2016 ještě zvyšuje. I když v některých obdobích roku můžete na někoho působit jako nedobytný hrad, brzy zjistí, že za těmito hradbami se skrývá gejzír emocí a vášní. Především v první polovině roku se rozhodně nedá o nedobytnosti hovořit. Rozpálený Mars pulzuje takovou vyzývavostí a touhami, které nelze přehlédnout. Hvězdy slibují také velký příliv romantiky a naznačují, že šťastné seznámení je v tomto roce tutovka. Pokud se chystáte k moři nebo k tajemným výletům do starobylých rotund či třeba odhalovat šifry gotických fresek, zvolte přelom června a července. Na tuto dobu má Amorek přichystáno nejvíce šípů! Vy, kteří jste zadaní, využijte těchto měsíců na posílení vašeho partnerského vztahu, co nejvíce si se svým protějškem užívejte společných chvil, vyrazte za zábavou, k vodě, do vinárny a všude tam, kde si můžete odpočinout od každodenních povinností. Jupiter žehná k většímu naplnění v lásce, pokud jste měli někteří krizovější období, přichází usmíření – nic neodkládejte, konec roku by už tolik štědrý být nemusel.

Šťastný měsíc: červen, červenec Nepříznivý měsíc: květen, prosinec

Střelec

V srdcových záležitostech jste rození exhibicionisté, nespoutaná přírodní síla plná živých fantazií, která se dokáže rozhořet jako požár, což je v lásce velkou devízou. Cožpak by jí mohl slušet liknavý plamínek? Hřejivá Venuše roztancovává hned od ledna všechny vaše láskyplné buňky a signalizuje zvýšené tendence k seznámení se s velmi hypnotickým protějškem. Nejvíce šancí se naskýtá vám, zrozenci 3. dekády (13. 12. – 21. 12.), kteří neodmítáte pozvánky Urana a ochutnáváte nefalšovanou zábavu na různých večírcích a všude tam, kde je rozruch. O hezké možnosti milostného kontaktu nepřichází ani 2. dekáda (3. 12. – 12. 12.), ovšem zde je už více patrno usměrnění Saturnem, takže se nevrháte do známostí s tolik extrémním drivem. Vy, kteří jste zadaní, můžete především v červnu prožívat trochu kritičtější období, protože budete najednou klást větší důraz na odlišnosti vaší druhé polovičky, skrze které vám nepůjde vztah sladit podle vašich představ. Opět jsou viditelná Uranova lákadla v podobě milenců či milenek, takže může vzrůstat nejistota v rodině a domácí půda se stává spíše tenkým ledem. I zde však Uran může přinést extrémní obrat k lepšímu, například překvapením v podobě přírůstku do rodiny, což se samozřejmě projeví v celkové atmosféře. Pozadu nezůstává ani Jupiter, který ve druhé polovině roku hodlá podporovat manželské vztahy znovunastolením spokojenosti.

Šťastný měsíc: leden, červenec Nepříznivý měsíc: červen

Kozoroh

I když parketa lásky nehraje v roce 2016 ve vašem životě prim, neznamená to, že Venuše pověsí svou svádivou tuniku na nebeskou bránu a nepřivodí vám letos žádné milostné záření. Jste od přírody opatrní a proslulí svou sofistikovaností, jakmile však přijmete pozvánku na festival rozkoše, váš fyzický zážitek dokáže být fascinující. Největší možnosti projevit své láskyplné vlohy máte na začátku roku, v květnu, srpnu a listopadu. Sálá z vás přitažlivost, přičemž zároveň ukazujete, že nejste loutka na hraní a neprodáváte sami sebe pod cenou. Pokud v létě plánujete dovolenou v zahraničí nebo přemýšlíte o nějaké delší pracovní cestě, v žádném případě to neodkládejte, protože právě zde se skrývá největší pravděpodobnost pro šťastné seznámení. Milí Kozorozi, pak stačí nasadit svou zdvořilost s frivolním smyslem pro humor a nelze minout objekt vašich snů! Astrální vládci prozrazují, že se jedná o velmi kultivovanou bytost, která vám dává najevo velmi nezištně své city, a jste pro ni tím, koho hodně dlouho hledala. Naopak méně plodným obdobím pro vzájemné sympatie a záležitosti lásky se jeví měsíc září, u manželských párů je tendence k nesouladu, takže především vy, zrozenci 1. dekády (22. 12. – 31. 12.), buďte více nakloněni kompromisům. Jinak vás Venuše s Jupiterem klepnou přes prsty!

Šťastný měsíc: listopad Nepříznivý měsíc: září

Vodnář

Rok 2016 je pro vás po stránce lásky a milostných záležitostí velmi uspokojivý. S příchodem února se ve vás zintenzivňuje touha po romantice a neobyčejných momentech erotického souznění, představy dle vzoru hollywoodského filmu mají přednost před realitou všedního dne, ta vás tak trochu děsí. O kontakty a seznámení s druhým pohlavím nemáte nouzi, necháváte však věcem volný průběh, přičemž vás přitahuje hravá dětinskost, určitá pošetilost, hlavně když se můžete pohybovat mimo vyježděné koleje. Na přelomu května a června vaše energičnost rozkmitává zájem druhých na plné obrátky, takže se připravte na to, že i když se neradi vážete, může vás hodně zajímavý protějšek omotat pavučinou lásky. Samozřejmě jako praví Uranovi chráněnci přesto uplatňujete politiku otevřených dveří, žádné embargo na svobodu nedopustíte. Příjemná setkání číhají na vás při cestách, na přednáškách nebo třeba i v knihovně. Vábivá Venuše dokáže být skutečně rafinovaná. Co se týče pohodové atmosféry, je dopřána taktéž manželským vztahům, takže žádné excesy ve vzduchu nevisí. Prioritně vy, zrozenci 1. dekády (21. 1. – 31. 1.) a 2. dekády (1. 2. – 10. 2.), můžete vychutnávat uvolňující atmosféru a příjemné teplo sounáležitosti.

Šťastný měsíc: červen, září Nepříznivý měsíc: červenec

Ryby

V lásce a milostných kontaktech se v roce 2016 opět vyznačujete svou zvýšenou citlivostí a schopností vcítit se do svého protějšku. Ve vztazích nekladete na vrchol svých zájmů sexuální stránku, ale spíše opravdový souzvuk duší, podbarvený téměř tantrickým prožitkem. Na začátku roku vám energický Mars zvyšuje milostný pulz a předznamenává možnost seznámení, přičemž jste v této době schopni zamilovat se hned na první pohled nebo po prvním polibku. Především u Rybek 1. dekády (21. 2. – 1. 3.) a 2. dekády (2. 3. – 11. 3.) se jeví, že potkají někoho se stejně citlivou povahou a vznikne silné duchovní pouto. Vliv Venuše přidává do vínku i hezký vzhled. Nejvíce frekventovaná místa k seznámení jsou vernisáže obrazů, hudební vystoupení, umělecké galerie, ale také místa, která jsou spojena nějakým způsobem s vodou. Pro manželské páry je situace v tomto roce trochu komplikovanější, přičemž nejkřehčím obdobím je signalizován měsíc srpen. Váš partner nebo partnerka projevuje v dané době čím dál víc nespokojenosti, může zvýšeně kritizovat a vyžadovat po vás více disciplíny. Opozice Jupitera se nad vámi vznáší jako mračno a věstí problémy. Je vhodné neutíkat od reality, nýbrž se snažit věci řešit, jinak by se mohlo stát, že Jupiter s nesmlouvavým Saturnem rozdmýchají u mnohých rozvodové řízení a z vašeho vztahu zůstanou jen mýdlové bublinky rozpadávající se v nic.

Šťastný měsíc: únor, červenec Nepříznivý měsíc: srpen

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz

Související články

Další články