Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Primátor Jablonce má smyslnou manželku: Intimní místa zakrýval jen deštník

+ Dalších 7 fotografií
krásná manželka
Milan Kroupa (45), český politik, podnikatel a člen hnutí ANO, se pochlubil na sociálních sítích sérií fotek z dovolené, na kterých je jeho manželka Marcela Kroupová zcela odhalená a intimní partie si zakrývá pouze deštníkem. Kupodivu pod fotkami se strhla debata lidí, kteří manželku primátora města Jablonce nad Nisou vychvalují a není se čemu divit.

„Když zaprší,“ napsal stroze primátor a člen hnutí ANO Milan Kroupa k sérii polonahých fotek své manželky Marcely Kroupové. Snímky okamžitě vzbudily u lidí na sociálních sítích pořádný ohlas.

Ve většině takových případů jsou lidé velmi skeptičtí, ale nyní udělali příjemnou výjimku a pod fotkami se to hemží samými pozitivními komentáři. „Teda primátore, ty provokuješ. Opravdu krásné snímky,“ zní jeden z komentářů.

„Koukám, že se na dovolené nenudíte. Super fotky,“ reaguje vzápětí další komentující. Pravdou je, že pan primátor Kroupa má opravdu půvabnou ženu, tak proč by se s ní nemohl pochlubit.

Na druhou stranu ani manželce Marcele Kroupové nahota evidentně nevadí, protože na jedné z fotek se dokonce nebála odhalit bradavku. Podívejte se do galerie na celou sérii odvážných fotek.

Mohlo by vás zajímat

Další články