Primátor Hřib slaví 9. výročí svatby: Své ženě poslal dojemný vzkaz!

Primátor hlavního města Prahy Zdeněk Hřib (40) slaví se svou ženou Aničkou již deváté výročí svatby. Hřib na svůj Instagram sdílel jejich společnou fotografii a k ní připojil dojemný vzkaz, v němž manželce děkuje za vše, co pro něj dělá.
Primátor Zdeněk Hřib je na svých sociálních sítích velmi aktivní. Dnes přidal na Instagram snímek, na němž je společně se svou manželkou Aničkou ve svatebním, přičemž je to focené na nádraží. „Dnes s Aničkou slavíme výročí 9. let od svatby. Moje žena je skvělá. I když kvůli pracovnímu vytížení nemohu být s rodinou tolik, kolik bych chtěl, přesto mi fandí v tom, co dělám,“ napsal k fotografii Zdeněk Hřib.
Slova vděku i chvály
„A navíc zvládá vykrývat všechno, co doma nestíhám, když bývám často i do večera na magistrátu. Děkuji jí za to, že se mnou má trpělivost a že v ní mám takovou oporu,“ stálo dále v příspěvku.
Zdeněk Hřib je primátorem Prahy od roku 2018. Server Politico ho v roce 2020 zařadil mezi osmadvacet nejvlivnějších osobností Evropy.
Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe
Související články

Ostrá přestřelka ve Sněmovně: Hřib šil do Malé kvůli obstrukcím i novým kauzám, poslankyně ho shodila

Řidič vyhodil z tramvaje ukrajinskou rodinu, teď musí na převýchovu. Co čeká agresora s temnou minulostí

Drsná hádka Havlíčka a Hřiba během předvolební debaty: Dejte mu diazepam, okřikoval exministr šéfa Pirátů

Agresivní tramvaják má jít za napadení Ukrajinců na převýchovu: Žádná totalita, říká advokát

























































