Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Prima zuří: Největší tajemství VyVolených je venku! Do vily míří Sámer Issa! Handrkoval se měsíc kvůli ostudnému honoráři! A není sám!

Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Další fotografie

A je to venku. Zpěvák Sámer Issa (28) bude jedním z VIP hostů vily VyVolených, byť na Primě dělají vše pro to, aby se jména hvězdných obyvatel vily za žádnou cenu nedostala ven. Ale to se nemůže podařit nikdy, protože chtít po lidech, jako je bývalá efková celebrita Věra Patt (46), či nejmenovaná missko-modelka (donáší nám, nebudeme jmenovat), aby drželi jazyk za zuby, to je jako chtít po Vladkovi, aby kopuloval s Polkou Anniou Lisewskou (21).

Sámer se drží a od oslavy svých narozenin nekomunikuje, ale dnes se neudržel člověk z okruhu jeho rodiny, kterému jsme zavolali, že Prima právě potvrdila Sámerovu účast. A už to jelo: „On s nimi dlouho řešil nějaké své sponzorské závazky, moc tam chce, a když byl naposledy tady v Děčíně, říkal, že tam půjde, hodně o to stál,“ klopil omylem Sámerův blízký a rovnou natřel i Dominiku Mesarošovou: "Ona a Zvěřina, jak se Sámer doslechl, hodně řešili peníze. Aby ne, když televize nabízí za účinkování pět tisíc korun, a to ne na týden, jak jste napsali. Oni snad mohou normálně soutěžit a mohou tam být klidně měsíc. Ta Mesarošová se s nimi prý hádá doteď, i když tam prý bude taky.

Sámer v žádném případě nechce věc jakkoli komentovat a Mesarošová rovnou do telefonu říká, že je to nesmysl. Přesto berte účast obou jako hotovou věc. A to zdaleka není vše. Na Primě, která dává „ksichty“ dohromady na poslední chvíli, hodně stojí o Vladka, který oficiálně odmítl, ale kuloáry jdou řeči, že dostal nabídku, která se mu bude špatně odmítat, neboť televize si je vědoma toho, že jeho účinkování může zásadně pomoct sledovanosti celého riskantního projektu.

A navíc nám bylo jistou dobrou duší ze štábu pomocné režisérky Šárky Šedivé doporučeno, abychom nepsali, že Reginu Holáskovou (35) alias Reginu Agiu ve vile nechtějí.

Kdo bude ve vile, ale nesmí se to říkat:

Petr Zvěřina z Václaváku, Emil Zajac, Sámer Issa, Dominika Mesarošová.

Kdo s Primou prokazatelně jednal a možná bude ve vile

Regina „Agia“ Holásková, Vladko Dobrovodský, Kačenka Langerová.

Kdo ve vile určitě nebude:

Martin Hranáč (licence povoluje jen čtyři gaye v domě a toto penzum je již vyčerpané), Pavel Novotný (požadoval deset tisíc/den, styk s manželkou a trval na tom, že bude ve vile i tiskový mluvčí Primy Vaníček a šéfka zpráv Obzinová, které chtěl terorizovat, zamítnut, stejně mu není rozumět), Ivana Gottová (stejný problém jako Novotný, neumí mluvit a titulky a tlumočníka razantně odmítla s tím, že někdo stejně musí doma přebalovat holky a Karla), Karel Voříšek (neměl by šanci, každý o něm ví, že je práskač, což by jej při intrikách znevýhodňovalo).

Související články

Další články