Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Prima vysílala nový pořad Inkognito: Diváci řekli, co si o tom myslí

Nový zábavný pořad Inkognito.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
televize

Ve čtvrtek večer televize Prima vysílala první díl svého nového úořadu Inkognito. V ní čtveřice známých osobností hádá nejrůznější profese a VIP hosty. Herec Jakub Prachař tak hádal svoji parťačku v seriálu i v životě Saru Sandevu. Co si o novém pořadu myslí diváci?

V podzimní sezóně vyrukovala televize Prima s dalším novým pořadem. Ve čtvrtek večer nasadila první díl zábavné show Inkognito. V ní čtyři známé osobností hádají nejrůznější profese. Herec a moderátor Jakub Prachař tak hádal herečku Saru Sandevu. S ní se potkává nejen v seriálu Dvojka na zabití, ale i v osobním životě. Tvoří totiž pár.

Zase Bouček

Mezi diváky však pořad zas tolik nezabodoval. Alespoň soudě dle reakcí na sociálních sítích: " Není toho Boučka s Prachařem už moc? To nám je chcete zprotivit ?" táže se Věra Kovářová. "Když vidím někde Bůčka tak to hned přepínám," sekunduje jí Antonín Beňo.

Další pak řeší originalitu pořadu: "Kopirajt inkognito na Slovensku nice job," poukazuje uživatelka Malá Suzi na fakt, že soutěž je převzatá ze Slovenska, kde už ji několik let vysílá televize Joj. " Prima už neví, na jaké dno klesnout? Nejsou schopni vymyslet něco svého, jen se pořád po někom opičit?!.

"Na Slovensku tohle Inkognito už vysílají spoustu let a Primě není trapné to okopírovat. A kdyby tušili, kolik lidí se na to nebude koukat jen proto, že i sem cpou toho trapáka Prachaře, už ho má hodně lidí plný zuby, i když ze začátku byl oblíbený, ale co je moc je moc, aby jste ho protěžovali do všech pořadů," pokračuje v kritice Jana Doleželová.


Související články

Další články