Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Prima stáhla zákulisní video s hloupou soutěžící z Prostřena: My vám ukážeme další bonus!

V divácky oblíbeném pořadu Prostřeno se často najdou lidé, nad jejichž vyjadřováním a chováním u stolu zůstává rozum stát. V týdnu loni na začátku června se sešla sestava, jejíž celkové IQ by nepřesáhlo stovku, ale titul „vedoucí prostírací Menzy“ by rozhodně zasloužila Šárka Brožková (40) z Bíliny.

Nedávno se na serveru YouTube objevilo video právě se Šárkou Brožkovou, kde se nešťastná soutěžící před očima dramaturgyně pořadu ztrácela v časoprostoru. Jelikož se ale jednalo o nahlédnutí pod pokličku natáčení pořadu a zjištění toho, že soutěžící jsou tak trochu loutky, které si dramaturgové řídí podle potřeby (ostatně není tomu jinak i v jiných podobných pořadech, například reality show, v paměti máme ještě nedávný skandál, kdy se ven dostaly taktické pokyny režiséra X Factoru), nechala televize video zablokovat. „Jedná se o hrubý materiál, který se neměl dostat na veřejnost. Šlo o porušení autorských práv, a proto bylo video staženo,“ řekla nám PR manažerka TV Prima Kateřina Vlasáková.

Šárka hraje roli i ve videu, kde si spolu s dalšími soutěžícími neví rady s výslovností dezertu „cheesecake“. A že si bývalá zdravotní sestra v invalidním důchodu neví rady s nečeskými názvy jídel, dokazuje i naše další video. Brožková si pro ostatní připravila jako dezert tiramisu, pro nějž má Šárka svou speciální výslovnost.

Související články

Další články