Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Prima mazlíček aneb psi by mohli vyprávět: Kniha o osudech opuštěných pejsků vás dostane

+ Další fotografie
novinka
Úžasný projekt Prima mazlíček nezaujme pouze milovníky pejsků, ale všechny, komu nejsou osudy opuštěných mazlíčků lhostejné. Projekt, který můžete sledovat online i v televizi a kterým provází známá milovnice zvířat herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (44), určitě znáte. Osudy pejsků se šťastným koncem si můžete nyní přečíst i v tištěné podobě - ve zbrusu nové knize Kláry Kotábové.

Nová kniha je plná psích příběhů. Nechte si vyprávět od nejpovolanějších, jak dlouhá je cesta ke šťastné smečce. Prima mazlíček je projekt, který má jediný cíl: Zaujmout a pomoci potřebným zvířatům. Tento skvělý projekt momentálně přichází pod svou značkou s knihou třiceti skutečných příběhů vyprávěných psy i jejich pány nebo ošetřovateli.

Těmi psy, kteří to neměli v některé etapě svého života snadné, a trvalo jim poměrně dlouho, než našli svou smečku. Své psí štěstí…

Prima mazlíček – Příběhy s dobrým koncem sepsala Klára Kotábová a ilustrací se ujala herečka Kateřina Kaira Hrachovcová. Průvodce psí duší plný příběhů vás chytne za srdce. Co vše musí pejsci prožít, aby našli svůj vysněný domov s měkkou pohovkou, stále plnou miskou a mořem lásky?

Stačí podívat se do psích očí a zjistíte, že někdy může být taková výprava za štěstím pořádně složitá. Naštěstí jsou psi optimisté a vědí, že pokud se situace nevyvíjí dobře, tak to stále ještě není konec. Čtěte příběhy pejsků, kteří se museli o své místo na slunci porvat.

Kniha plná emocí i šťastných konců bude v prodeji od 16. srpna s doporučenou cenou 279 Kč. Vydává ji agentura Solootions, TV Prima a Euromedia.

Více na www.primamazlicek.cz

Mohlo by vás zajímat

Další články