Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Prima ještě nepotvrdila Bílou v porotě Talentu, ale už jí chystá překvapení: Menší plat!

Že on ten Noid tenkrát spíše honil publicitu?
Zdroj: Facebook

Lucie Bílá (47) bude další porotkyní Talentu. Prima to ještě oficiálně nezveřejnila, ale my fakt nemáme čas čekat, až se to na pražské Palmovce rozhodnou oznámit světu, takže pojďme dál.

Bílá bude muset skousnout několik nepříjemností. Předně opět usedne v porotě s bývalým partnerem Jarem Slávikem (38), se kterým jí v poslední době dost vázne komunikace kvůli kauze údajného dluhu, týkajícího se Slávikova honoráře za pomoc při realizaci zpěvaččina posledního CD.

Další problém se opět týká honoráře, tentokrát Lucčina: "Bílé sáhnou na peníze a ona to ještě neví. Odkývala porotu, ale myslí si, že za stejných podmínek jako loni, tak to ale není. Bude muset jít o nějakých tři sta tisíc dolů. Mareš si řekl o dvakrát tolik, co má Jaro, takže někde se ušetřit musí," víme od člověka, který za českou stranu vedl vyjednávání s televizí JOJ, a tak mu nemáme důvod nevěřit.

Sluníčková Lucie si navíc nemůže moc vyskakovat, loni byla diváky suverénně nejhůře hodnocenou porotkyní, navíc je stále v živé paměti blamáž při loňském finále, kdy na sebe zbytečně strhávala pozornost a křivým obviněním finalisty Alexe Dowise zřejmě hrubě ovlivnila hlasující diváky. Takže by se mohlo snadno stát, že bude následovat Dejdara, který v letošní porotě nebude, což nám snad Prima v nejbližších dnech laskavě oznámí oficiálně.

Související články

Další články