Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Prima chystá další VyVolené! A ještě má pro vás jedno překvápko, víme všechno!

Prima chystá další VyVolené! A ještě má pro vás jedno překvápko, víme všechno!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Televize Prima nás nemá ráda, a protože jsme jí letos s dvouměsíčním předstihem oznámili všechna její tajemství (QI s Leošem Marešem, složení poroty Talentu atd.), pokusila se před námi tohle utajit. Marně!

Podle informací našeho zdroje z Primy chystá televize z pražské Palmovky další pokračování reality show VyVolení, na kterou opět zakoupila práva.

"Je to velké tajemství, chystáme změny ve zpravodajství a VyVolené. Zejména o těch se nesmí vůbec mluvit, každý, kdo na tom projektu dělá, je na to opakovaně upozorňovaný, aby se toho nedomákl bulvár. Chystáme na prvního srpna tiskovku a do té doby se nesmí nic dostat ven," dozvěděli jsme se od zdroje, který nás informoval přes prostředníka, protože na Primě je trestán poslední dva měsíce každý, kdo má ve výpisu našeho šéfredaktora nebo někoho z týmu eXtra.cz či jeho příbuzné až do šestého kolene.

A co že nám to tedy Prima tají dál? Krom VyVolených se horečnatě pracuje i na změně schématu zpravodajství. Tomu nově přibudou odpolední zprávy a pozor, také ranní, několikahodinový zpravodajsko-snídaňový blok.

Ale jsou to všechno jen spekulace, nic není pravda. Počkejte si, až vám to Prima na tiskovce, tak jako pokaždé, oznámí sama s velkou slávou jako poslední.

Související články

Další články