Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Prima chce do VyVolených opět Pergnerovou: Připomeňte si moderátorku před pěti lety, kdy v televizi šokovala propadlou tváří a ztrhanou vrásčitou pletí

Tereza Pergnerová

Když jsme vás informovali o tom, že se na Primě bude opět vysílat reality show VyVolení, bylo jasné, že televize bude chtít za každou cenu opět angažovat Terezu Pergnerovou (39), která moderovala i předchozí dvě řady.

Osvědčenou moderátorku před třemi lety angažovali pořadatelé hudebních cen Andělé 2009. Výkon Pergnerové tehdy hodnotila média vesměs kladně. Co je ale šokovalo, byl moderátorčin ztrhaný obličej. Tereza se několik let potýkala s vážnými drogovými problémy, byla závislá na heroinu a dlouhodobé užívání se na ní ošklivě podepsalo. Přestože vizážisté dělali, co mohli, propadlé tváře a špatná pleť se nedaly zakrýt ani několika vrstvami make-upu.

Teď televize s Pergnerovou jedná o tom, jestli bude opět moderovat VyVolené. Vedení v sídle na Palmovce je jasné, že je Tereza zárukou kvalitního výkonu a možná pomůže zvednout sledovanost. Jenže to ona o sobě dobře ví, a proto si řekla o pořádný balík peněz.

Mohlo by vás zajímat

Další články