Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

PŘÍLIŠ ŽHAVÁ: Nejvíc sexy babička světa (48) se bouří, Instagram smazal její odhalené snímky!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
kočička
Jmenuje se Gina Stewart, je jí 48 a internet jí nazývá nejvíc sexy babičkou na světě. Tahle žena všem dokazuje, že i s vnoučaty na krku můžete vypadat žhavě. Teď se ale vzteká, Instagram totiž odebral její odvážné fotografie. Byly prý příliš sexy!

Pod pojmem babička by si tuto ženu jen tak někdo nepředstavil. Gina Stewart má 4 děti, nejstaršímu je 27, nejmladšímu 4, a má i dvouleté vnouče. Jen málokdo by řekl, že tahle sexy kočička má za sebou 4 porody, postavu má totiž jedna báseň a muži z ní šílí!

Gina Stewart se dostala do povědomí veřejnosti díky soutěži Maxim’s Finest Australia, kde se probojovala do užšího finále i přesto, že většina jejích soupeřek byla minimálně o polovinu mladší než ona. Během chvíle ji na Instagramu začal sledovat nespočet lidí, především mužů, kterým se z jejích předností tají dech. Nyní je známá jako nejvíc sexy babička světa.

Gina se chlubí tím, že kromě zvětšení prsou nikdy nepodstoupila žádnou plastickou operaci, a dokonce nebyla ani na botoxu. Myslí si, že stárnout se dá s úctou a dokonce uvažuje o tom, že se svých implantátů zbaví.

Sexy babička má na Instagramu 128 tisíc sledujících a číslo stále roste. Proto se také rozhodla své fanoušky potěšit sexy kalendářem, který na sociální síti zveřejnila. Ten tam ale bohužel dlouho nevydržel, snímky, které obsahoval, totiž byly moc sexy na to, aby tam mohl zůstat! Gina se teď vzteká a své fotky přidává oříznuté. Mohlo by se totiž stát, že jí správci Instagramu účet úplně zruší.

Související články

Další články