Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Příliš časný odchod expřítele Dary Rolins Petra Vlasáka (†45): Ke konci už si přál smrt

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
rakovina
Trenýrkový král a expartner slavných krásek Petr Vlasák (†45) bohužel prohrál svůj opakovaný boj s nádorem na mozku. Jaké byly jeho poslední chvíle? Jeho kamarádi by prý takový konec nikomu nepřáli.

Podle našich informací Petr Vlasák ještě nedávno podstupoval radikální protonovou léčbu v pražské nemocnici Bulovka, když už ale bylo jasné, že se blíží konec, před pár dny ho převezli do jednoho pražského hospicu, kam za ním mohli pravidelně docházet jeho zdrcení rodiče. Bohužel nemoc, s kterou bojoval i v letech 2006 a 2017, tentokrát byla silnější.

„O Petrově smrti jsem se dozvěděl kolem desáté dopoledne. Vzhledem k tomu, že umřel na svoje narozeniny, tak po tom, co si prožil za bolest, si myslím, že dostal ten nejlepší dárek, který ve svém stavu mohl dostat. Bylo to pro něj určitě vysvobození. Byl na tom mizerně a ke konci už z něj padala i slova, že by si konec přál. A to předtím, i když věděl, jak je to vážné, pořád neuvěřitelně bojoval. Měl obrovskou víru v uzdravení, zároveň ale nebyl hloupý. Moc dobře věděl, která bije,“ řekl eXtra.cz otevřeně kamarád zesnulého podnikatele a kdysi kráskami obletovaného fešáka rapper Jakub Mohamed Ali.

Přesná příčina Petrova úmrtí zatím není známá, u pokročilých stadií rakoviny obecně nejčastěji dochází k selhání životně důležitých orgánů, u nádorů na mozku může být bezprostřední příčinou úmrtí například i těžká mrtvice.

Odcházení

„Kromě jeho fantastické manželky Gábiny, která mu byla obrovskou oporou, jsme byli tři kluci, kteří jsme se o Petra v posledních měsících starali – já, Matouš Rajmont a Martin Šimák. Vozili jsme ho na ozařování a snažili jsme se ho rozveselovat. Bylo to upřímné a zároveň smutné. Člověk viděl, jak se po ozařování měnil fyzicky i psychicky. Takhle nemocný člověk začíná být náladový. Ale vůbec mi to nevadilo, chápal jsem to a rád jsem to ustál. Vlastně jsem to dělal z alibismu, protože doufám, že až jednou přijde můj čas, taky mi někdo takhle pomůže,“ prohlašuje upřímně Jakub.

S blížícím se koncem Vlasákovi podle našich zpráv už nefungovala půlka těla, měl problémy s chůzí a už hůře vnímal. Také mu kvůli nádoru natekla hlava.

„Byl to moc fajn chlap. Do poslední chvíle žil muzikou. Byla pro něj obrovským ventilem. Tancoval si u ní. A taky hezky mluvil o Daře (46). Vím, že si telefonovali, volaly mu i jeho ostatní bývalé holky,“ dodal Ali o zesnulém příteli, který chodil například i s Kateřinou Průšovou.

Související články

Další články