Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Příliš brzká smrt Dana Kopála: Rodina zveřejnila parte, je na něm dojemný symbol

Příliš brzká smrt Dana Kopála: Rodina zveřejnila parte, je na něm dojemný symbol
Zdroj: archiv rodiny Kopálovy / reprofoto FTV Prima
+ Dalších 8 fotografií
sbohem
Smrt Dana Kopála, který zemřel v pouhých 49 letech, zarmoutila jeho rodinu, kamarády i fanoušky. Kuchař z kdysi populárního pořadu Mňam aneb Prima vařečka prohrál v nemocnici boj s koronavirem. Rodina známého kuchaře a rozhlasového moderátora zveřejnila parte, na který nechala natisknout i dojemný symbol.

Jeden z prvních televizních kuchařů u nás Dan Kopál, hvězda někdejšího populárního pořadu Mňam aneb Prima vařečka, podlehl koronaviru. Už ve středu se s ním jeho nejbližší naposledy rozloučí, rodina zveřejnila parte.

„Ahoj lidi a drazí přátelé. Tímto vám oznamujeme datum posledního rozloučení s taťkou. Pozor, do obřadní síně smí pouze rodina. Ale vy ostatní můžete být s rozestupy venku,“ napsali pozůstalí na sociální síti.

Kromě vaření měl Kopál ještě jednu velkou vášeň. Koníčkem, kterému se s velkou chutí věnoval, byla letadla a jejich modely. Rodina proto na jeho parte nechala kromě informací o pohřbu natisknout i stíhačku, která je symbolem jedné z jeho životních náplní.

Smutek

Upřímnou soustrast vyjadřují na sociálních sítích především fanoušci, vzkazy plné podpory ale rodině posílají i známí a přátelé. „Upřímnou soustrast. Věřím, že v našich srdcích bude Dandy žít navždy,“ napsal jeden z komentujících.

Související články

Další články