Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Léto končí a Jaromír se na Floridu vrací s paní „SKOROJÁGROVOU“! Výkon Čechů proti Kanadě komentoval hořce

+ Dalších 10 fotografií
Jaromír Jágr opustil Českou republiku a přes Londýn se vrací zpět na Floridu. Má za sebou opravdu náročné léto. Doufáme, že události kolem Veroniky Kopřivové z něj nevycucaly všechnu energii. Přeci jen NHL je hodně náročná soutěž.

Tohle byla opravdu náročná dovolená. A Jaromír Jágr (44) určitě netušil, jaký humbuk se kolem jeho holky strhne.

Když na začátku léta přistáli s Verčou v Praze, tak ani jeden z nich netušil, že budou celé prázdniny vysvětlovat, co dělala Kopřivová v Německu u tyče.

Nakonec oba partneři kritickou situaci ustáli a vrací se na Floridu jako pár.

Dokonce se zdá, že holku od tyče ke konci léta přijala do rodiny i Jardova maminka. A to je pro Jaromíra asi nejdůležitější.

Zpátky do USA Jarda ale neletěl s dobrou náladou. Zasáhlo ho, jaký výprask dostali jeho kamarádi na Světovém poháru od Kanady – psali jsme ZDE.

„Výsledek je trošičku krutý, ale myslím, že naši hráli dobře. Kanada má ale takovou sílu, že od prvního hráče do toho dvacátého je to ohromná kvalita. To je prostě těžké,“ zhodnotila legenda českého hokeje výkon českého nároďáku pro Blesk.

Možná mohl národnímu týmu pomoci. Ale před Světovým pohárem dal přednost létu po boku své krásky. Nyní uvedl, že by týmu stejně nepomohl, že už není žádná velká hvězda.

Související články

Další články