Honza Travoltů (59), scientologický nadšenec a podivín, přijel do Karlových Varů, a to je určitě super, protože to je ten chlápek z Pulp Fiction.

Na pozoru by se před hollywoodským sympaťákem ale měl mít kde kdo, Jirkou Bartoškou (66) počínaje a krásnými hošíky z Nightwork konče. John má totiž za sebou řadu průserů, které fakt stály za to.

Asi největším evergeenem jsou čtyři maséři, které měl postupně obtěžovat tím, že na ně „sexuálně naléhal“, jeho „vezmi si mě, postarám se o tebe, nikomu to neřeknu, a když to teď uděláš, dostaneš dvanáct tisíc dolarů“ je v losangeleských masérských kruzích známou hláškou. Stejný údiv budí i náhlá ochota chlapců postupně přestat vypovídat, i když vyhráno za oceánem slavný, s piloty začátečníky kopulující kopilot ještě nemá.

Pokud chcete Johna potkat na kolonádě, buďte pozorní, abyste si ho nespletli s nějakou ošklivou českou herečkou, rád totiž nosí ženské šaty, což je při jeho zjevné homosexuální orientaci „fakt divné“, ale Travolta opakovaná obvinění z obnažování a nevhodného chování pokaždé rázně popřel.

V současnosti ho žaluje za pomluvu i Robert Randolph, americký spisovatel a odborník na slovo vzatý na homosexuální praktiky slavných, který Johna samozřejmě ve svém díle nešetřil a teď se zdá, že má důkazy na to, že Travoltův právník po dohodě s hercem šířil lži o spisovatelově psychických problémech, aby jej před soudem a veřejností znevěrohodnil.

A v Hotelu Pupp v Karlových Varech se mezitím diví, proč si na dobu Travoltova pobytu vzalo volno všech pět masérů a tři recepční a v práci zůstal jen zženštilý pikolík Jarda.