Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Přijďte si užít Rytmuse: V klubu Prah si na něj můžete doslova sáhnout

Bude to pořádná show!
+ Další 2 fotografie
Bude to jedinečné, velké a samozřejmě řádně luxusní! Slovenský rapper Rytmus vystoupí už tuto pátek 27. dubna v pražském Foru Karlín. After party se pak přesune do nového klubu Prah, vy můžete být u toho a na zpěváka si doslova sáhnout!

Není mnoho umělců, kteří kolem sebe šíří tolik kontroverze. Rytmuse (41) zkrátka jedni až nábožně milují, druzí totálně nenávidí. Přesně takový je, přesně to si užívá. Oba tábory však svorně uznávají, že rapper prostě umí.

„Je to chlap, jak má být. Má charisma, svaly, prostě jednička,“ rozplývá se osmnáctiletá Denisa z Kolína, která se na koncert chystá. Její kamarádka už tak nadšená není. „Nechápu, co na něm vidí. Jako chlap se mi nelíbí. Ale hudbu dělá docela dobrou,“ uvažuje Karolína, která Denisu doprovodí. Obě pak mají možnost být Rytmusovi ještě o něco blíže, než jen jako běžné návštěvnice koncertu.

After party se totiž koná v jednom z nejúžasnějších prostor, které momentálně nabízí pražská klubová scéna. Klub Prah má vše, co si náročný návštěvník žádá od místa, kde chce trávit divokou noc.

Navíc nabídka potkat se s Rytmusem, potřást si s ním rukou, to se nenabízí jen tak. Lístky na after party stojí 100 korun, pokud jdete však přímo z koncertu a máte VIP pásku, jdete zadarmo.

A pánové, jestli chcete pořádně zamachrovat a ukázat, že na „to prostě máte“ jako Rytmus, rezervujte si stůl. Budete nejen blízko rappera, ale tohle každá holka ocení. Podmínkou takové rezervace je sice konzumace minimálně 5 tisíc korun, ale co to pro vás je, ne? Více se dozvíte na prahclub.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články