Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

„Přijďte ji znásilnit.“: Zrůdný přítel nabízel na internetu svou dívku

Zdroj: twitter
+ Dalších 5 fotografií
Šílený přítel
Dvacetiletá dívka si prochází peklem kvůli bývalému příteli. Ten umístil na internet nabídku a vyzýval neznámé muže, aby ji přišli znásilnit. Informovala o tom její kamarádka pomocí sociální sítě.

Jednu ze sociálních sítí oblétl opravdu děsivý příběh o konci čtyřletého vztahu. Amy (20) z anglického Prestonu začala randit s Benem už jako teenagerka. Celé čtyři roky měli bezproblémový vztah. Zlom ovšem přišel, když se Amy omylem dostala do e-mailové schránky svého přítele.

Co tam objevila, bylo pro ni opravdu šokující. Jeho e-mailová schránka byla plná prapodivných e-mailů, ve kterých vyzýval neznámé muže, aby dorazili Amy znásilnit. Nebohá dívka z toho byla opravdu vyděšená.

Ben umístil na internet inzerát, ve kterém nabízí přítelkyni Amy. Chodily mu zprávy ohledně inzerátu, na které kladně odpovídal.

Kamarádka Chloe to nenechala jen tak a rozhodla se s tím něco udělat. Nechutné e-maily umístila na sociální síť, aby o této příšerné události všechny informovala. V jednom z příspěvků také zmínila, že se nejednalo jen o e-maily. Ben údajně natáčel Amy při milování, o čemž nevěděla, a poté to posílal neznámým mužům. Podívejte se do fotogalerie na příspěvky od kamarádky Chloe.

Související články

Další články