Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Přijdou uprchlíci a Evropa se v roce 2016 zhroutí, varovala legendární vědma Baba Vanga!

Baba Vanga měla různé děsivé vize!
Na Evropu dolehla uprchlická krize a politici opatrně přiznávají, že bude ještě mnohem hůř. Legendární věštkyně Baba Vanga předpověděla na rok 2016 rozpad Evropy.

Pokud si myslíte, že letošní uprchlická vlna je to nejhorší, co Evropu potkalo, tak snad ani raději nečtěte dál. Bulharská věštkyně Baba Vanga totiž kdysi předpověděla, že zlomový bude až rok 2016. Nečeká nás nic hezkého.

Slepá bulharská jasnovidka Baba Vanga se narodila v roce 1911 a zemřela v roce 1996. Díky svým vizím se proslavila už během druhé světové války, kdy za ní chodili lidé, aby se přesvědčili, zda jejich příbuzní bojující na frontě ještě žijí.

Dříve než jedna z nejznámějších jasnovidek světa zemřela, stačila vylíčit svoje vize ohledně budoucnosti Evropy, lidstva i celého světa.

V jednom ze svých posledních proroctví zmínila také rok 2016. Podle vědmy nás čeká rozpad Evropy. Starý kontinent prý nezvládne příliv uprchlíků a začne se drolit.

V roce 2043 si podle Vangy celou Evropu podmaní muslimové a hlavní roli bude hrát islám. V roce 2066 se do války s evropskými muslimy prý pustí Spojené státy.

Detailní předpověď podle Baby Vangy najdete ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články