Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Přijdou Meghan a Harry o své tituly? V pondělí proběhne jednání, o budoucnosti odpadlíků rozhodne královna

Přijdou Meghan a Harry o své tituly? V pondělí proběhne jednání, o budoucnosti odpadlíků rozhodne královna
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
odtrhnutí
Meghan Markle a princ Harry před několika dny oznámili, že se chtějí stáhnout do ústraní a vzdát se svých královských povinností. Pár by se prý rád živil prací a jejich cílem je úplná finanční nezávislost. Už v pondělí se má v Británii konat summit, kde budou přední členové královské rodiny jednat o budoucnosti "odpadlíků" Meghan a Harryho. Miliony Britů netrpělivě čekají, jak jednání dopadne. Královna Alžběta by totiž mohla manželům udělat velkou čáru přes rozpočet.

Pondělní summit má být klíčový v řešení Meghaniny a Harryho budoucnosti. Miliony Britů netrpělivě čekají, jak schůzka dopadne. Summitu se zúčastní samozřejmě královna Alžběta II., princ Charles, princ Harry i jeho bratr William

Královský summit

Meghan Markle (38) se s nimi má spojit telemostem z Kanady, kam odletěla krátce po oznámení, které zvedlo ze židle královskou rodinu i celou Británii. Schůzka, na které se poprvé od oznámení šokující informace potká Harry se svou rodinou, byla podle portálu CNN zorganizována na přání královny. Ta si přeje vyřešit další fungování Meghan a Harryho co nejdříve.

Obě strany si uvědomují, že ať už summit dopadne jakkoliv, zavedení nového režimu bude nějakou dobu trvat.

Promyšlený tah

Podle některých britských médií bylo rozhodnutí vzdát se královských povinností dobře promyšleným tahem. Podle odborníků totiž mohou Meghan a Harry i nadále s královským jménem velmi dobře obchodovat. Manželé si totiž nechali před půl rokem zaregistrovat ochrannou známku na stovky propagačních předmětů, tedy v době, kdy o odtrhnutí se od královské rodiny jistě už dávno přemýšleli.

I když si chtějí vybudovat finanční nezávislost, právě jejich jména se mohou stát hlavním zdrojem jejich obživy. Podle britských médií teď záleží jenom na královně, jak s nastalou situací naloží. Ve hře je i možnost, že manželům jejich tituly nechá odebrat.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy