Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přifouklá Eva Feuereislová už není sama: Milence zdědila po Míše Noskové!

Zdroj: Profimedia.cz/Facebook/archiv
+ Dalších 33 fotografií
Nová láska
Eva Feuereislová (29) se nikdy netajila tím, že neuplyne den, kdy by někomu nevlezla pod peřinu. Tentokrát se ale silikonová slavomanka z VyVolených a SuperStar pustila do vážné známosti. Nechala se ulovit divadelním hercem Ondřejem Báborem (27), který tak zaplnil díru v srdci po krachu románku s Michaelou Noskovou (36).

Eva Feuereislová (29) se už nemůže chovat jako holka do větru. Po dlouhých měsících je zase zadanou slečnou. Silikonku z VyVolených zdolal herec Ondřej Bábor (27).

S posledním přítelem se Feuereislová rozešla loni v létě, tehdy krachl i Báborův vztah s Michaelou Noskovou (36). Jenže i když královna plastik s nikým nechodila, samotou rozhodně netrpěla.

„Samozřejmě několik mužů se kolem mě pohybuje. S některými jsem kamarádka, s některými víc než kamarádka,“ přiznala tenkrát eXtra.cz, že v posteli často sama nebývá. V minulosti tam dostala i exmilence Bartošové Domenica Martucciho (42).

Ale těmhle eskapádám je teď konec, Bábor by z nevěry určitě radostí nejásal. Poprvé se spolu ukázali na premiéře Kvítku mandragory, kde má Evin nový milý jednu z hlavních rolí.

Související články

Další články