Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Příčina smrti oblíbeného baviče Josefa Mladého (†63) všechny šokovala: Tuhle nemoc můžete mít i vy!

Josef Mladý
Zdroj: Profimedia.cz
Smrt oblíbeného baviče Josefa Mladého (†63) šokovala plno fanoušků. Je pravda, že se Josef objevoval na televizních obrazovkách nejvíce zhruba před deseti až patnácti lety, kdy nejvíce letěly zábavné estrády, a pak se po něm slehla zem. Jenomže jeho věrní fanoušci na něj nezapomněli. Proto byla pro ně zpráva o jeho úmrtí velkou ránou. Mladý umřel na nemoc, kterou můžete mít klidně i vy. O co šlo?

Informaci přinesl přítel zesnulého Josefa Mladého Petr Berounský. „Přátelé, kamarádi a milovníci Fešáků, mám moc smutnou zprávu. Dnes nás opustil Fešák Josef Mladý. R.I.P.,“ uveřejnil v neděli večer.

Bavič zemřel v poměrně mladém věku a nikdo jeho brzký skon hlavně nečekal. Podle informací portálu Blesk.cz zemřel Mladý na komplikace týkající se cukrovky. „Pepa podlehl chorobám odvíjejícím se od cukrovky,“ řeklo Blesku hned několik bavičových přátel.

Mladý často vystupoval v zábavných estrádách, nejčastěji s Náhlovským, který se ze zdrcující zprávy stále nemůže vzpamatovat. Ve dvojici byl za toho chytřejšího mudrlanta. Josef Mladý zemřel na komplikace nemoci, kterou trpí téměř každý desátý Čech.

Poslední rozloučení proběhne v pátek 11. 5. ve 12 hodin ve velké síni krematoria v pražských Strašnicích.

Související články

Další články