Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Přichystejte se na pořádně bizarní léto: Holky si malují štíhlejší chodidla!

Zeštíhlovat a zvýrazňovat se pomocí make-upu dá už všechno! Začalo to tvářemi a zvýrazňováním lícních kostí. Pak si holky začaly domalovávat větší prsa a břišáky, až se dostaly k nohám. Co nás v létě tedy čeká?

Všechno to začala Kim Kardashian (35). Ta na svých sociálních sítích ukazuje, jak si dělá symetrický a užší obličej díky triku zvanému konturování. Ten pracuje na zvýrazňování kontrastů v obličeji.

A chytly se toho holky na celém světě. Najednou zjistily, že konturovat lze kde co. A tenhle trend zašel až do absurdna. Nedávno se na sociálních sítích objevilo video, kde si slečna zeštíhluje a vylepšuje chodidla! Tahle úprava ale není na chození k vodě. Vlastně se nemůžete ani zpotit! Prostě pěkný letní bizárek!

Video se setkalo s tisíci negativními komentáři. Ale některé holky do toho určitě půjdou. Chcete vidět, jak celá podivná procedura probíhá? Podívejte se na video!

Mohlo by vás zajímat

Další články