Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Přicházejí zrádné MAGICKÉ ÚPLŇKY s devítkou! Kdy nás čekají a na co se připravit?

Na Česko se žene devět magických úplňků.
Na Česko se žene devět magických úplňků. A číslo devět hraje obrovskou roli. V součtu dne, měsíce a roku totiž data jednotlivých úplňků dají dohromady pokaždé devítku. Tahle série dnů, kdy Měsíc ozáří noční oblohu ne ledajakým světlem, může pro řadu lidí znamenat mnoho štěstí, anebo také zmaru.

Výjimečná série úplňků začala 31. března a devítkových Měsíců přijde ještě dalších devět. Mezi uznávanými astrology se hovoří o konci velké etapy a začátku nové, která bude v mnoha ohledech jiná. Pro někoho lepší, jiní ale mohou přijít úplně o všechno.

Konec období magických úplňků nastane až posledním letošním úplňkem, tedy dva dny před Štědrým dnem. Klíčovou roli hraje číslo devět. Po součtu všech čísel v datech totiž vždy vyjde buďto číslo 18 nebo 27, z nichž se po vydělení stává devítka.

Osmnáctkové dny astrologové označují za silné, podnikavé, s velkou dávkou energie, ambiciózní. Tyto úplňky nastanou 30. dubna, 24. října, 23. listopadu a 22. prosince. Pokud sílu Měsíce v těchto měsících dobře využijete, téměř vše, na co sáhnete, se promění ve zlato.

Naprostým opakem budou dny se součtem 27. Dávejte pozor na sebe i na své blízké, radí astrologové. Čeká vás záplava zmatených až sebedestrukčních pocitů a magická moc Měsíce vám může obrátit život naruby. Ovšem ne tak, jak byste vy sami chtěli. Poznačte si 29. května, 28. června, 27. července, 26. srpna a 25. září do diáře.

Mohlo by vás zajímat

Další články