Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přichází ZCELA ZÁSADNÍ NOVOLUNÍ: Měsíc přinese Beranovi peníze, Blíženci nový vztah

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
Horoskop
Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve Střelci. A nejen pro ně. Pod vlivem tohoto novoluní bude Rak řešit záležitosti spojené s cestou do zahraničí, Vodnář si rozšíří vědomosti, Berana čekají úřední záležitosti a také si budeme plnit své sny, jelikož se Jupiter pohybuje u Slunce a Měsíce.

Čeká nás silně transformační NOVOLUNÍ. Opakuje se vám ta samá situace pořád dokola? Řešení najdete v minulosti. Zamyslete se a uvědomte si moment, kdy se vracíte zpět do začarovaného kruhu. Udělejte něco jinak, překonejte svůj strach z nepoznaného. Rozhodně se vám to vyplatí. Jak ovlivní novoluní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Novoluní otevírá zdárné vyřešení úředních záležitostí. Berany čeká komunikace, písemnosti a telefonování v souvislosti s penězi. Mohou plánovat cestu do ciziny a rozšiřovat své vědomosti.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci by měli novoluní využít k získání peněz ve společném vlastnictví sdílenými s další osobou, jako jsou půjčky, dotace nebo hypotéka. Čeká je podepisování smluv a dohod, nastavení nových pravidel i zvýšení platu.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tohle transformační období přinese ideální podmínky pro vztahy, pracovní dohody a veškerá smluvní ujednání. Blížence čeká podepisování smluv a úředních dokumentů. Novoluní je nasměruje, kudy se ubírat ve vztazích. Ceres jim dá zabrat ve vztahových záležitostech.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pod vlivem novu je na obzoru nová spolupráce, noví spolupracovníci. A s tím spojená cesta do zahraničí. Mnoho práce a aktivity kolem rodiny.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Novoluní otevře skvělou příležitost k tvoření a vytváření. Lvi budou plodit. Nov přinese nové partnerství, uznání a úspěch. Pracovní nebo životní partnerství zde dostává novou podobu.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Pod vlivem tohoto novoluní se otevírá cesta ke zkvalitnění bydlení, zlepšení pracovního zázemí. Řešení auta, mnoho práce, komunikace, podepisování a telefonování. Pozor na zdraví a psychiku, kterou mají Panny pod Černou lunou.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Novoluní otevírá téma nového automobilu nebo jiného dopravního prostředku, nového telefonu nebo notebooku. Dobré pořízení na úřadech. Zlepšení komunikace se sourozenci. Na Váhy čeká Ceres v penězích, takže dostanou zabrat.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Novoluní přinese peníze a uznání. Zlepšení finanční situace. Venuše působí ve Štíru a ti září a jsou nepřehlédnutelní. Dostávají zabrat, avšak pokud se budou snažit, pak vydělají. Úspěch je úměrný jejich snažení.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Nejdůležitější období roku 2018 je zde. Slunce, Měsíc a Jupiter – spojí své síly. Střelcům přináší obrovský životní posun. Mohou zrealizovat své projekty, začít novou aktivitu.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Novoluní přináší období, kdy budou Kozorozi přemýšlet, jakým směrem se vydat dál. Již dlouhou dobu si musí dát svůj život do pořádku. Toto novoluní jim pomůže. Ukončí vše, v čem nemá šanci pokračovat dále. Jupiter jim pomůže uzavřít jednu životní kapitolu, aby mohli v lednu 2019 zrealizovat své nové projekty. Je třeba si srovnat myšlenky.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Novoluní přináší možnost dostat se do společnosti, kam Vodnáři směřují. Splní si své sny a rozšíří znalosti. Přichází důležitá vlivná osoba, díky které se posunou v životě.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Pod vlivem tohoto novoluní se otevře Rybám skvělá pracovní příležitost. Planety přejí odstartování úspěšné kariéry. Nové nasměrování a pracovní postup. Ukažte, co je ve vás ukryto. Pozor však na horlivost a plýtvání energií.

Související články

Další články