Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Přichází VRANÍ SUPERÚPLNĚK: Převrátí nám život naruby a nabourá vztahy

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
VLIV MĚSÍCE
Každý měsíc probíhá úplněk v jiném znamení zodiaku, únor bude ve znamení Panny, přesně 19. 2. 2019 v 16:53 hodin. Říká se mu také Vraní úplněk. Při tomto úplňku se projeví neklid a silné psychické vlivy, snažte se proto vyhnout nadměrné kritice. V tomto období jednejte pouze podle své intuice, neřiďte se rozumem. Máte problémy ve vztahu a vaše nitro touží po svobodě? Udělejte to! Cesta se ukáže velmi rychle. Rozumové argumenty ega vůbec neposlouchejte.

A nač se zaměřit tentokrát? Nejprve se podíváme na samotné znamení Panny. Vládne mu živel země, jsou to lidé zodpovědní, pracovití, obětaví, přesní, pořádkumilovní, logičtí, někdy dokáží být pěkně šťouraví, přehnaně kritičtí a malicherní. Jejich heslem je analyzuji, pracuji, kritizuji a pozoruji. Úplněk v Panně vyvolává neklid a pocity nedůvěry v sebe sama. Je-li úplněk v Panně, je vhodné věnovat se relaxaci, podpořit svoji psychickou pohodu a věnovat se i svému zdraví. V období tohoto úplňku je dobré důvěřovat své intuici a zdravému rozumu, který vás dovede k úspěšnému řešení zapeklitých situací. Je to skvělý čas pro sebeanalýzu, omezení chyb a nalezení řešení. Úplněk v Panně vám zkrátka převrátí život naruby. Byli jste si něčím jistí? Už to nemusí být pravda. Naše potřeby, city i myšlenky se rázem změní. Uvědomíte si, že pravda má mnoho podob.

Pozor, ať vás úplněk v Panně nezadusí!

Úplněk v Panně připomíná, že je třeba se vyhnout nadměrné kritičnosti, že je třeba začít si věřit. Jděte za svým cílem v souladu se sebou samými. Okolí nic nevysvětlujte, neomlouvejte se a ani nic nedokazujte (pravděpodobně teď nebudete mít ani tuto potřebu). Hurá do akce! Svůj svět si tvoříme sami, svými myšlenkami, činy i slovy. Energie Panny působí často tak, že lidé mají tendence všechno dramatizovat. A tak se stává, že ten, kdo nemá dobře zvládnuty energie Panny, brzdí sám sebe ve svém vývoji, často ale brzdí i lidi, kteří žijí v jeho okolí, což dříve či později přináší problémy ve vztazích. Panny si musí dávat pozor na to, aby nedusily osobnosti jiných lidí, kteří vedle nich žijí. Panny jsou často neúprosnými kritiky. Na sobě toho moc nevidí, ale na ostatních vidí téměř vše. A tak se stává, že kritizují a nadávají na všechno kolem sebe. Jejich okolí to vnímá ovšem velmi těžce, povětšinou poté na řadu přicházejí spory. Panny tím, že se na svět dívají kritickým okem, zamořují samozřejmě i své nitro.

Rituály na to, jak změnit život

Když probíhá úplněk v Panně, jsou nejvhodnější rituály na zdraví a na změnu životního stylu. Protože se jedná o dny Panny, měli byste si sednout a sepsat si všechny neduhy, které máte. Uvědomit si vše, čím můžete škodit svému zdraví a čím škodíte sami sobě. Rozhlédněte se také kolem sebe. Je ve vašem okolí někdo, kdo vás trápí? Nacházíte se v prostředí, které vám nevyhovuje, děláte práci, která vás nebaví? Jak vlastně prožíváte svůj život? Udělejte si v těchto dnech čas na to, abyste se zamysleli nad sebou a nad vším a všemi, kteří jsou součástí vašeho života. Jakmile si uděláte tuto rekapitulaci, zapište si, co byste potřebovali změnit. Potom si všechno oznámkujte. Situace, která hoří a která vás tíží nejvíce, by měla mít nejvyšší známku a na prvním místě žebříčku. Postupně si očíslujte vše, co jste si napsali. Napište si, do kdy chcete mít vše vyřešeno, a seznam si někam nalepte a nestresujte se, všechny věci do života přicházejí v pravý čas. Hlavně musíte mít promyšleny kroky, jak docílit změn ve svém životě. V tyto dny můžete klidně poslat energie i ostatním lidem, někomu, kdo to potřebuje, kdo potřebuje vaši podporu. Věnujte něco někomu, kdo to potřebuje.

Věřte si! Úplněk vám pomůže

Člověk, který je někým nebo něčím brzděn a nemá volnou cestu k tomu, aby se rozvíjel, aby si plnil to, po čem touží, takový člověk se stává nespokojeným, kdo je nespokojený, bývá často i protivný, smutný a to se projevuje i na jeho chování. Co ze sebe člověk vydává, to dostává zpět. Tento úplněk je jako stvořený pro to, abyste vnímali sami sebe jako schopné a důvěryhodné jedince. Tak jak vnímáte vy sami sebe, bude vás vidět a vnímat i okolí.

Láska a erotika při Měsíčku

Pokud je úplněk v Panně, může se stát, že budete k sexualitě přistupovat poněkud úzkostlivě. A to v případě, že se partner nedokáže napojit na vaši pocitovou a emoční energii. Toto znamení totiž oplývá pozorností a upřímnou láskou. A není přelétavé. Takže pozor, flirt na jednu noc To však neznamená, že si s vaším partnerem nezasouložíte! Může se klidně stát, že se na vás partner vrhne v autě. Ale jen do určité meze. Nikdy tam nedojde ke všemu. V jádře je Panna estétem, kolem níž musí být všechno krásné, čisté a musí to mít atmosféru.

Související články

Další články