Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Přichází Sněžný úplněk ve znamení Lva: Kozorozi se dočkají milostného vzplanutí, Štíři by měli odpočívat

úplněk, žena, astrologie
Zdroj: Pixabay
horoskop

O víkendu nás čeká Sněžný úplněk ve znamení Lva. Dříve byl nazýván také Hladovým úplňkem, neboť právě led a závěje znesnadňovaly lov. Lev je známý svým sebevědomím a vírou v sebe sama. Bude ideální čas se pustit do nových projektů, bude také čas milostných vzplanutí. Úplněk nastane v neděli 5. února 2023 v 19:28. Co slibují hvězdy vašemu znamení?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nastává úplněk ve znamení Lva. Pozor si dejte na sklony k dominantnímu chování, doma hrozí spory, snažte se být spravedliví. Neriskujte a nepřeceňujte své síly, zejména budete-li trávit den na horách.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Úplněk ve Lvu by mohl přinést špatné zprávy, zvýšenou nehodovost a nečekané zdravotní potíže. Věnujte se především domácím záležitostem a odpočinku. Návštěvy kulturních akcí odložte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

O tomto úplňku relaxujte u oblíbených činností. Pojedete-li na hory, pak na sebe dávejte pozor a zbytečně nepřeceňujte síly. Nedělejte zásadní rozhodnutí, máte tendenci přehánět a nevidět věci objektivně.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Během aktuálního úplňku můžete pociťovat náladovost a být přecitlivělí. Spíše odpočívejte a relaxujte u oblíbených činností. Nedělejte zásadní rozhodnutí a neriskujte. Jezte střídmě a pijte hodně tekutin.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Úplňkový horoskop může přinést zvýšenou nehodovost, neklid a stres. Spíše si naplánujte volnější program. Pozor si dejte na svoji tvrdohlavost a snahu prosadit si to své za každou cenu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Úplňkový horoskop ve Lvu přináší zvýšený neklid a špatné spaní. Věnujte se zejména tomu, co máte nejraději. Nechte se hýčkat, rozmazlovat a odpočívejte. Pijte dostatek tekutin a nepřejídejte se.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nastává úplněk ve vašem znamení. Můžete pociťovat neklid, jednat zkratkovitě, být panovační a hádaví. Nejspíš budete špatně spát. Radši si neplánujte náročný program, věnujte se odpočinku.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Úplněk ve znamení Lva by mohl přinést neklid, zvýšenou hádavost a konflikty. Snažte se méně jíst a pijte hodně vody. Myslete na to, že co tělo přijme, toho se uloží dvakrát více.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Trávíte-li čas na horách, pak o tomto úplňku nepřeceňujte své síly, může dojít ke zranění. Nastává vhodný čas pro zahájení dietního režimu. Budete se divit, jak v dalších dnech půjdou kila rychle dolů.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Úplňkový horoskop přináší zvýšenou nehodovost, nepříjemné zprávy a nervozitu. Raději jen odpočívejte, zajděte si na masáž nebo do sauny. Setkání s blízkými přáteli vám zlepší náladu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nastává úplněk ve znamení Lva. Mohli byste pociťovat nervozitu, špatně spát a dopouštět se chybných rozhodnutí. Opatrní buďte při jízdě autem a sportování. Pozor si dejte na svou netrpělivost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Úplňkový horoskop ve Lvu vás nabádá, ať se necháte opečovávat a hýčkat. Dočkáte se silného milostného vzplanutí, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Snažte se, ať nejde o jednorázovou záležitost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy