Sousedé jsou lidé jako my všichni. Mají své klady i zápory. Řeší všechno to, co nás v běžném životě potkává – tedy to dobré i zlé. Sousedé jsou pro ženy, dívky, muže, kluky… zkrátka pro všechny. Svým hereckým obsazením jsou Sousedé specifickým seriálem.

Tváře těch, kteří budou vstupovat do vašich domovů, většinou vůbec neznáte, ale budete se s nimi setkávat pravidelně čtyřikrát týdně – vždy v pondělí, úterý, pátek a sobotu ve 20.15 hodin.

Nemusíte se ale bát, i nějaká ta známější osobnost se v seriálu přece jenom objeví…a ne jen tak ledajaká. Již podle ukázky je vidět, že v seriálu hrají také Garethovi. Tedy Honza Musil se svým Kubou (Jakubem Garethem Bialým), kteří budou obývat jednu ze šesti domácností v satelitním městečku.

Těšit se můžete taky na všechny návštěvy, které Sousedy jednou týdně navštíví – většinou se bude jednat o VIP osobnosti – a to už slibuje pěknou dávku zábavy a napětí.

„Nevěřili byste, kolik dobré nálady existuje v našem ateliéru. Nevěřili byste, kolik hodin jsou v práci všichni ti, kteří se na seriálu podílejí. Přál bych si, aby vás Sousedé bavili a těšili zároveň. A jak říkám s oblibou, společně žijeme naše životy… a některý z životů našich sousedů může být i ten váš,“ řekl Honza Musil.