Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Přichází pátek třináctého a magický nov k tomu: Připravte se, čekají nás pořádné útrapy

Magie pátku třináctého a novoluní nás opět nečekaně ovlivní, a to hned v několika rovinách. Emoce, sexualita, nový příval energie, to vše s sebou přinese černý Měsíc. Jak nás tato událost ovlivní a na co se musíme připravit?

To se nám to zase jednou „hezky“ sešlo. Jen co pominul nejsilnější úplněk roku 2018, čeká nás za pár dnů nejen pátek třináctého, ale ještě nastává novoluní. To bude pořádně magický den!

Přesto, že je pátek třináctého, novoluní Raka, které je zahaleno mračnem temna, ve skutečnosti do našich životů vnese pozitivní vliv. Toto období odblokuje skrytou sílu uvnitř nás. Nastane v pátek přesně ve 4.32 hodin ráno.

Co se týká pátku třináctého, ačkoliv jde pouze o starou pověru, která vznikla nejspíše u křesťanů, pro plno jedinců stále představuje smolný den. Poslední Kristova večeře měla třináct hostů a hostem číslo 13 byl Jidáš, jenž Ježíše zradil. Na Velký pátek byl Ježíš Kristus zase ukřižován.

numerologii značí třináctka zranitelnost. Lidé jsou aktivnější a umí druhé inspirovat, snadno se ovšem urazí a dokážou vyřčenými slovy i ublížit. Pátku potom vládne Venuše, planeta lásky a krásy, táhne nás to více do společnosti, často býváme ješitní, marniví a nepořádní.

Čeká nás opět velmi magický den plný energie a nových začátků. Věříte na tyto dny?

Mohlo by vás zajímat

Další články