Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Přichází OHNIVÝ ÚPLNĚK VE STŘELCI: Přinese pravdu a nelítostný emocionální boj

Zdroj: Pixabay
+ Další 4 fotografie
ÚPLNĚK
Již v pondělí 17. června v 10:30 hodin začíná úplněk v ohnivém a prostořekém Střelci. Na co se můžeme těšit? A jak moc nás ovlivní? Tento mocný úplněk přispěje k vaší ochotě riskovat. Vlivem Jupitera očekávejte emocionální oheň. Nebudete chtít odpočívat a pravděpodobně dojde k odhalení pravdy, kterou nebudete chtít slyšet. Co dalšího nám tento magický měsíc ukáže? A čeho se obávat? Čtěte!

Šokující výroky a geniální nápady

Vlivem tohoto úplňku se rozhodnete stavět překážky. Bude pro vás frustrující mít kolem sebe špatné lidi, ba dokonce nepřátele. Můžete se rozpovídat více než je zdrávo. Prostořekost je totiž specialita Střelců. Vaše výroky budou možná šokující, někdy i drsnější. Úplněk zařídí, že budete mít geniální nápady, ovšem pozor: Střelec nemá ve zvyku dotahovat věci do konce. A proč tomu tak je? Jejich svobodomyslnost silně ovlivňuje jejich vytrvalost.

banner4

Riskování a extra dávka emocí

Zajímá vás, jak to budete mít ve vztazích? Do milostných dobrodružství se budete vrhat po hlavě. Pro svůj vytoužený idol jste ochotni riskovat. Úplněk ve Střelci vás donutí, abyste byli ve vztahu upřímní. Tady ovšem pozor. Svého ex a předchozí intimní život nechejte raději v minulosti. Jinak budete ohroženi skutečně silnými emocemi. Energie tohoto úplňku vás také zbaví toho, kdo je ve vašem životě navíc. Pokud někdo Střelce neuspokojuje, jde zase o dům dál. Tyto energie vám nyní nebudou cizí.

Související články

Další články