Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Přichází ohnivé novoluní: Panny budou v ohrožení, Lvi zplodí potomka

+ Dalších 11 fotografií
HOROSKOP
Zažijeme jedno z nejvášnivějších novoluní. 1. srpna od 5:11 hodin vás novoluní začne povzbuzovat k zahájení nových životních kroků a váš milostný život bude hozen do plamenů vášně. Navíc váš potenciál zvládne vše, po čem toužíte. Které znamení si splní svá přání a které se dočká plodů své lásky? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, při tomto novoluní překročíte své hranice. Ať se to týká vztahů, či financí. Lev vyzdvihne kouzlo vaší osobnosti, a tak vám málokdo odolá. K čemu dostanete skvělou příležitost? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, vaše tvrdohlavost se bude bít s egem. Ale novoluní vám dá šanci urovnat vztahy, které doteď skřípaly. V pracovní sféře budete přemýšlet, jak a čím si vydělat. A co zažijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V partnerských vztazích budete hodně řešit finance. Hospodaření s penězi nechejte raději na vaší drahé polovičce. Přinese vám to uspokojivý pocit. Singles využijí své sebevědomí, k čemu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, svoboda a užívání jsou součástí vaší transformace. Lev vás svede k nemravnému románku. Hvězdy varují, aby z vaší postelové jízdy nebyla nějaká zdravotní komplikace. A co ocení váš šéf? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Toto období vám přináší velkou sílu. Připadáte si mocní a neporazitelní. Jen se zbytečně nerýpejte v životech ostatních. Hvězdy vám připomenou, že máte své myšlenky ovládat správným směrem. Co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, i vám tento tranzit neumožní kontrolovat své vášně. Před čím ale hvězdy varují? Nepouštějte se do lásky na jednu noc. U singles by mohlo dojít k bolestivému pádu. A jak to bude v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

O novoluní jen záříte. Kariérně se snažíte vyšplhat na samý vrchol. Umíte se i podělit o své zkušenosti, což u vás nebývá zvykem. Ve vztahu jste malinko ustrašení, proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner5

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, se svou novou známostí máte vážné úmysly. Lev vám pomůže, abyste se jasně vyjádřili. Ve vztahu podniknete rozumná opatření. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Právě toto novoluní vám dá šanci vyřešit problémy ve vztazích. Potřebujete jen trochu sebekázně. Váš miláček pocítí vaši snahu a náležitě se vám odmění. A co způsobí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, vaše limity se posouvají a realizace vašich plánů zrychluje. Díky tomuto novoluní a své praktičnosti jste v pracovní sféře na koni. Co vás ale může rozčilovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Jste ochotní splnit požadavky svého nadřízeného, ale cítíte, že to chce změnu. Poohlídnete se po nové pracovní nabídce? Málokdo vám dokáže vyhovět, ale odvahu neztrácíte. O čem musíte přesvědčit svého miláčka? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, vaše spřízněná duše je plná očekávání. Cítí z vás nezkrotnou vášeň a chce toho využít. Neztrácejte čas a skočte s ním do postele. A co čeká v tomto období singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články