Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přichází obleva: Policie hledá Míšu v lesích na Plzeňsku!

+ Dalších 29 fotografií
Už přes měsíc hledá policie Michaelu Muzikářovou. Jak to zatím vypadá, stopy vedou do lesů na Plzeňsku, kde se podezřelý Otakar S. pokusil poprvé spáchat sebevraždu. Podle informací Blesk.cz tam vyrazili policisté i se psy.

Od středečního rána jsou policisté a psovodi v plzeňských lesích. Akce v této lokalitě proběhla už 10. února, ale hledání bylo přerušeno silným sněžením. Nyní přišla konečně obleva a policisté můžou pátrat dál.

Impulsem k prohledání této lokality byla dopisy na rozloučenou od Otakara S. Ten měl v minulosti problémy s obtěžováním dětí, a dokonce měl jednu z Míšiných kamarádek vozit autem po městě a vyžadovat sex. Více ZDE.

V lesích na Kralovicku pátrá policie proto, že se v nich pokusil Otakar S. spáchat sebevraždu. Seděl tehdy v autě u silnice a svým známým psal o záměru vzít si život. Nakonec ho podle signálu z mobilního telefonu našli záchranáři. To už ale v autě spal. Sebevraždu spáchal později.

Kromě lesa také policie prověřuje stavby v okolí Plzně, kde Otakar S. pracoval.

Související články

Další články