Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Přichází období ZAMILOVANOSTI, může za to NOVOLUNÍ V RYBÁCH: Koho se týká?

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
ASTRO
Ve středu 6. března začíná novoluní ve znamení Ryb. Přináší nám velkou citlivost až přecitlivělost, tu však můžeme velmi efektivně využít. Nastává čas pro velké sny a harmonii. Díky Rybám budete citliví a vnímaví v mezilidských vztazích. Ale to není všechno! Co dalšího vám přinese toto emočně vášnivé NOVOLUNÍ?

Období novoluní ve znamení Ryb je výbornou konstelací pro nové začátky. Je to také vhodný čas pro zbavování se závislostí. Co vám nedovoluje žít naplno? Na čem jste závislí? Je to alkohol? Cigarety? Prášky? Sladkosti? Hazardní hry? Nakupování? Práce? Udělejte si pauzu. Osvoboďte se od těchto zlozvyků jednou provždy.

Mimo realitu

Vždy, když probíhá novoluní ve znamení Ryb, je potřeba se zaměřit na své pocity. V období, kdy vládnou energie Ryb, jsou lidé citlivější. Často mají tendence se uzavírat do sebe, ale také do světa snů. V období Ryb se dobře sní, ale člověk si musí dávat pozor, aby nebyl odveden od reality. Novoluní v Rybách vyvolává emocionální výbuchy nebo depresivní sklony Nyní přicházejí situace, které ovlivňují život člověka. Vše, co se odehrává ve společnosti, vztazích a také v práci. Transformace, která proběhla v minulých měsících, změnila myšlení lidí, a to velmi podstatně. A nyní přichází na řadu intuice a city.

Velká láska i nevěra

Pod vlivem energií Ryb mají lidé tendence více se zamilovávat. Zadaní, nezadaní, je to jedno, když vládnou Ryby, je větší prostor pro romantické prožívání Lidé vnímají lásku jako koření života. A hodně nevěr vzniká právě v tomto období. Je to tím, že lidé chtějí a touží prožívat žár, něhu a hlazení. Prožívat něco, co roztřese každou částí jejich těla. Touží mít své tajemství, touží tajit svou lásku, touží prožívat něco krásného a tajemného. Svět je zahlcen informacemi, povinnostmi a nepříjemnými situacemi. Pod vlivem novoluní v Rybách lidé utíkají do světa lásky, meditací, snění. Kdo žije v partnerském vztahu, měl by počítat s tím, že je potřeba okořenit vzájemný vztah romantikou nebo novou erotickou zkušeností. A jaký bude váš sex při tomto novoluní? Ryby vás strhnou k romantice s dlouhou předehrou, nejlépe i s luxusní večeří při svíčkách a příjemnou hudbou.

Průchod do světa emocí

Všechno, co se odehrává pod vlivem energie Ryb, je o náladách. Je jasné, že když člověku není dobře, když má nějaký problém, tak se nemůže nutit do pozitivního myšlení. Proč? Prostě proto, že bude sám sobě něco nalhávat. A kdo si lže sám sobě, lže i ostatním. Naše podvědomí pozná, jestli si něco nalháváme, anebo jestli to myslíme vážně! Vždy, když probíhá novoluní ve znamení Ryb, je potřeba zaměřit pozornost na své nálady a na své pocity. Řešit nevyřešené je v tomto období velice důležité. Právě v tomto období je potřeba si pohlídat, aby vás někdo nenutil dělat něco, co nechcete. A vy sami také nikoho nenuťte. Ani partnera, ani děti, ani okolí. Nepodaří se vám to a prožijete pocit rozčarování, naštvanosti a někdy i deprese.

Energie novoluní mohou působit až čtrnáct dní, takže pokud řešíte něco důležitého, buďte na sebe opatrní a postupujte s vědomím, že vás intuice vede tím správným směrem.

Související články

Další články