Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Přichází období Lva: Blíženci vyjádří lásku, Kozorohy čeká přijetí a odpuštění

Přichází období Lva: Štíři požádají o pomoc, Kozorohy čeká přijetí a odpuštění
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
astro

V pátek začíná období Lva, které nám všem dodá sílu a energii. Dravost, která je pro lva vlastní, umožní znamením zvěrokruhu plnit si sny a dát do toho vše. Co čeká v tomto období právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V období Lva vás čeká mnoho změn, zejména co se týče finanční oblasti. Konečně budete mít dostatek času, abyste si dopřáli vytouženou dovolenou. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vám budou přát v pracovních věcech, pokud dlouho toužíte po povýšení, nastává váš čas. Nepřestávejte tvrdě pracovat, brzy se vám to vyplatí. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Všechno, co v posledních dnech děláte, je pro ostatní. Kdy jste zapomněli na sebe? Vzpomeňte si, co jste si ve svém životě vždy přáli. Pak za tím jděte. V galerii najdete tip pro toto období.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nastavte si hranice, které chcete, aby vůči vám ostatní dodržovali. Jen tak se budete cítit komfortně a vyjádříte svou zdravou sebedůvěru. V galerii najdete, co vás v tomto období potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vyjádřete svou lásku ke svým blízkým, čekají na to. Stejně jako chcete cítit blízkost ostatních, musíte i vy otevřít své srdce. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Buďte upřímní. Je to vaše cesta, jak dosáhnout toho, co potřebujete a přejete si. Nebojte se projevit své city a vyjádřit je tomu, komu patří. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tohle období je vaše! Využijte energii svého znamení k dosažení svých cílů a přání. Ve vztahu konečně nastolíte harmonii a klid. Bude vám neobyčejně dobře. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

V tomto období se může projevit vaše intolerance vůči některým potravinám. Neberte ji na lehkou váhu. Váš partner bude mít na věci jiný názor než vy, mohl by vzniknout konflikt. V galerii najdete tip na toto období.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Změna práce je to, co by vám mohlo vlít novou krev do žil. Už dlouho jste na stejném místě a nikam se neposouváte. Tím stagnuje i vaše energie. V galerii najdete, co vám v tomto období udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud už si dlouho nevíte rady, nebojte se požádat o pomoc. A to nejen své přátele, ale i kouče či terapeuty. Tohle období přeje vašem osobnímu rozvoji. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V tomto období vás čeká hluboké uvědomění. Nebojte se sebrat veškerou odvahu a jít do věcí po hlavě. Hvězdy vám opravdu přejí. V galerii najdete, čeho se v tomto období vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud jste v minulosti udělali přešlapy, které vás dodnes trápí, v tomto období by se vám mělo konečně ulevit. Přijde přijetí a odpuštění. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy