Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Přichází novoluní ve znamení Raka: Urovná vztahy a odstřihne energetické upíry od slabších

novoluní Raka
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
astro

Ještě před koncem měsíce se nevyhneme novoluní ve znamení Raka, které nastane ve středu 29. 6. 2022 hned zrána, přesně ve 4:52. Co přináší a na co by si jednotlivá znamení zvěrokruhu měla dát pozor? Působit bude zejména na vztahy, Rak je rodinné znamení a zakládá si na pevných vazbách.

Léto s sebou přináší větší volnost a více času stráveného společně. I proto budou některé vztahy krystalizovat a ukáže se, kteří lidé stojí za snahu a kteří nikoliv. S novoluním Raka přijde velká odvaha plnit si své sny a cíle, které se do teď zdály až příliš bláznivé.

Konec energetickým upírům

Rak je velmi citlivé a vnímavé znamení, proto i v tomto období bude zesílena schopnost intuice a vcítění se do druhých. Snadno rozeznáme, kdo nám přináší bezpečnou vztahovou vazbu a kdo vysává naši energii. Tzv. energetičtí upíři nebudou mít nadále šanci.

Radujte se z maličkostí a podpořte svůj úsudek. To, čeho chcete dosáhnout, se vám teď nabídne v plné parádě. Rozpoznejte negativní vlivy a harmonizujte svůj domov. Využijte příznivých vlivů hvězd a vytvořte si domov, kde se vám bude dobře žít a fungovat. Koupě vlastní nemovitosti ovšem teď nebude na pořadu dne, nájem by však být mohl.

Pro některé přináší vhodný čas k početí

Pevně se rozhodněte, co do svého života chcete přitáhnout, a za tím si běžte. Neuhýbejte, byť vás čeká spoustu nástrah a překážek. Jen na těch se naučíte, jak se postavit sami za sebe, neboť to je něco, co bylo v poslední době skutečně v nerovnováze. Obavy ze závazků a selhání se jako zázrakem vypaří.

Toto novoluní ovlivní zejména žaludek a sliznici, u žen vaječníky, prsa a dělohu. Pro některé by tak mohl být vhodný čas k otěhotnění. Někdy se zadaří právě ve chvíli, kdy se hlava přestane na početí tolik upínat. Nezapomeňte však, že během novoluní se nedoporučují žádné lékařské zákroky a je tak vhodné odložit je o několik dní.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy