Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Přichází NOVOLUNÍ V BLÍŽENCÍCH: Peklo vášní, výmluvy i vypočítavá láska

Zdroj: pinterest
+ Další fotografie
NOVOLUNÍ
V pondělí 3. června přinese pravé poledne novoluní ve znamení extrovertních Blíženců. Co nás čeká? Rádi volíte zlatou střední cestu? Tak na to zapomeňte! Bez extrémů a nepředvídatelnosti se tentokrát neobejdete. Vlivem Merkuru můžete počítat s vypočítavostí ve vztazích. A jelikož Merkur jako vládnoucí planeta Blíženců reprezentuje inteligenci, budete zvídaví a otevření a hlavně – budete si vybírat to, co vám vyhovuje. Jaké změny přinese toto dychtivé novoluní ve vztazích? A na co se musíte připravit? Čtěte!

Staré za nové

Toto novoluní vám přinese kontaktní energii a velké komunikační schopnosti. V podstatě se dokážete ze všeho vymluvit a prahnete po novinkách. Do sporu se můžete dostávat s konzervativními jedinci. Potřebujete vedle sebe někoho akčního. Energie tohoto novoluní vám ukáží, jak snadné je vyměnit ,,rozbité“ věci za nové. A to hlavně ve vztazích. Proč se obtěžovat s někým, kdo vám nerozumí a není tak zábavný, jak byste chtěli? Ale nezapomeňte, i rozbité věci se dají opravit! A právě Merkur vám ukáže, jak může být láska vypočítavá.

Milostné peklo

Své city budete pravděpodobně tajit. Svému protějšku či nové známosti se dokážete tělesně oddat velmi hravě. Ale hovořit o citech nebo je dokonce projevit, pro vás bude nadmíru nebezpečné. Své erotické myšlenky však přivedete do správných obrátek. Najednou dokážete dělat dvě až tři věci současně. Ve vaší fantazii se odehrává celá škála sexuálních možností. Novoluní z vás udělá vítěze nejvyšší rozkoše. Budete mít totiž šanci zkoumat. Dlouhodobé známosti však v tomto období nehledejte!

Související články

Další články