Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Přichází NEBEZPEČNÝ ÚPLNĚK VE ŠTÍRU: Přinese NEVĚRU a vztahy v troskách

+ Další 2 fotografie
astro
Sobotní noc bude patřit magickému úplňku. Ten nastane přesně ve 23:11, ve znamení tajemného a vášnivého Štíra. A o co tentokrát půjde? Budete se prát se svou sexualitou, věrností a sebeuvědoměním. Budete muset odhodit masku, za kterou se skrýváte a postavit se svým pocitům čelem. A hlavně: přestat se vymlouvat! Jaké další vzrušení v sobě tento měsíc ukrývá? Čtěte!

Vzdor a vaše vnitřní JÁ

Při této úplňkové noci budete mít pocit, že musíte neustále vzdorovat. Není to tak. Naprogramovaná přesvědčení odhoďte stranou a soustřeďte se na sebeuvědomění. Bude důležité si uvědomit, co cítíte a proč to tak je. Objevte svou autenticitu. Úplněk vám nebude bránit! A Pluto je cesta k transformaci. Jen Štír vás popichuje k nedůvěřivosti.

Nespoutaná vášeň a konec vztahu

Bohužel právě úplněk může signalizovat náhlé konce. V případě Štíra se bude jednat o rozchody i rozvody. Na vině bude jedině nevěra, jelikož je Štír nezkrotným postelovým ničitelem. Pokud o této noci plánujete nějakou velkou akci či párty a nechcete přijít o partnera, raději zůstaňte doma. Tento úplněk bude mít magické sexuální vibrace. Žádné upevňování vztahů v tomto případě nečekejte. Pokud jste však singles, bude to pro vás noc snů. Užijete si jako nikdy! Nebude existovat extrém, který byste nechtěli vyzkoušet.

Budete muset aktualizovat

Budete čelit výzvě, výzvě stát se někým lepším. Zapomeňte na výmluvy a popírání. Možná vás přepadne strach, ale brzy zjistíte, že tato transformace je nezbytná. To, co vás dosud nenaplňovalo nebo nebavilo, musíte nechat prostě jít. A naopak, to, co jste dříve milovali, musíte vrátit do vašeho života zpět. Řeč není jen o vztazích, ale i o zájmech a koníčcích. Prostě musíte aktualizovat svůj potenciál.

Mohlo by vás zajímat

Další články