Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Přichází MOCNÝ ÚPLNĚK V BÝKU: Blíženci si vychutnají intimitu, Lvi úspěch

Víte kdy máme čekat úplněk v roce 2016?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP
V úterý 12. listopadu ve 14:34 hodin nás čeká energeticky silný úplněk. Tento úplněk se bude odehrávat ve znamení Býka, který je požitkářem a jeho hlavními energiemi jsou stabilita, vyrovnanost, ale i sexuální apetit. Zároveň budeme mít skvělou příležitost k novým milostným dobrodružstvím, ale budou otevřena i témata materiální. Jak na nás budou tyto energie působit? Čemu podlehneme? A které znamení bude mít strach z neznámého? To se dozvíte v našem ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, při tomto úplňku bude důležité, abyste šli s proudem energií. Pokud propadnete návalům vzteku, záhy zjistíte, že jste měli k těmto emocím důvod. Vše se pročistí a bude se vám dařit. Jaké přijmete změny? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, při těchto energiích budete mít pocit, že se toho na vás valí moc. Nakonec všechno stihnete a budete celkově klidnější. Jediné, z čeho máte obavy, je strach z neznámého. Nebuďte tolik vázáni. Na co? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, při tomto úplňku si budete vychutnávat svou intimitu. Ve vašem životě se znovu objeví to, co se objevit má. Někdo bude mít tendence váš život zahlcovat věcmi, které jsou pro vás zbytečné. Co vám tento Měsíc způsobí? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, úplněk rozhodne o změnách ve vašem životě. Máte všeho nadbytek, a to je možná ten problém. Chcete něčeho dosáhnout, ale nevíte jak. V práci vás bude kolega prudit a co vás čeká se šéfem? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, vám tento úplněk přináší úspěch. Sice nejste typem, který všechno odkývá, ale tentokrát si odpusťte ty nevhodné komentáře. Hvězdy vám v tomto období určují jasný cíl. Jací ale musíte být? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, úplněk v Býku podpoří vaši praktičnost a stabilitu. S čím se budete prát, je majetnickost. Stejně jako Býk se nerady pouštíte do složitostí. Co může přinést vaše loajálnost? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, při tomto úplňku se objeví někdo, kdo začne ohrožovat vaše životní jistoty. Záleží na vás, jak to ustojíte. Pravděpodobně vás ale tyto energie semelou a donutí k radikální změně. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, při tomto úplňku řešíte svůj majetek a chybí vám finanční opora. Musíte si poradit. Cíl vašeho snažení musí být prostý a pravdivý. V čem vás energie Býka podpoří? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, při tomto Měsíci vnímáte, že rodinné vztahy nejsou rovnocenné. Chcete být pragmatičtí a nesmíte nic přehlédnout. Pokud vám ale nebude něco po chuti, vaše bouřlivé emoce nemohou nikoho zaskočit. Co byste měli změnit? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v tomto období se obklopíte materiálními věcmi. Rádi si dopřáváte a vychutnáváte luxusní věci. Od svých rozmarů odmítáte ustoupit. K čemu máte sklony? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, při tomto Měsíci budete mít problém s autoritami. Kázeň a zásady vám nic neříkají, nechcete fungovat podle pravidel a právě tak si zaděláváte na malér. Na co nesmíte zapomenout? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, při tomto úplňku nevyhledáváte společnost. Snažíte se ukrýt před světem. Jediným spolehlivým vzorem je váš kamarád/ka. Energie Býka vám budou ubírat vaši empatii. Co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy