Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Přichází magický zimní slunovrat: Býkům přinese pevný vztah, Štíři budou na nervy

Zdroj: unsplash.com
+ Dalších 10 fotografií
SPECIÁLNÍ HOROSKOP
Zimní slunovrat neboli první zimní den je dnem, kdy Slunce vstupuje do znamení Kozoroha. Letos nastává zimní slunovrat 22. prosince v 5 hodin a 20 minut. V den zimního slunovratu také zaznamenáme nejkratší den a naopak nejdelší noc. Naši předkové oslavovali zimní slunovrat jako den znovuzrození Slunce. A jak nás ovlivní nadvláda cílevědomého Kozoroha, zároveň s obdobím slunovratu? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, energie zimního slunovratu vám přinesou bilancování nad tím, na co si dát pozor a čemu dát naopak volný průběh. V tomto období si uvědomíte, že vaše láska je velmi důležitá. A co singles? Čemu zabrání? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, v tomto období ukážete, že váš vztah dokážete uvést v souznění. Ceníte si toho, že váš partner umí být vynalézavý. O své budoucnosti budete přemýšlet uváženě. A jak na tom budou singles? Co budou hledat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, začátek zimy vám přinese zatěžkávací zkoušky. V milostném životě spíše upřednostňujete osobní nasazení a v práci má váš šéf enormně vysoké nároky. A co zajímavého čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, je nutné si stát za vším, co je nutné a co zapadává do vašich plánů. V tomto období potřebujete jistotu více než kdykoliv dřív. Milujete to důvěrné a vyzkoušené. A co mohou očekávat nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, Kozoroh vám ukáže, kde máte mezery, a to zejména v pracovní oblasti. Jeho praktičnost vás bude cíleně ovládat. Ve vztazích stojíte o komplimenty, ale jen těžko se jich pod nadvládou Kozoroha dočkáte. A co nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento začátek zimy vám dá za úkol vyřešit těžší úkoly. V pracovní oblasti si poradíte s velmi náročnými překážkami. Zato ve vztahu je to jako v pohádce. Vedle své drahé polovičky jste šťastné. A jak se povede nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, Kozoroh vám nabídne šanci udělat si jasno ve vztazích. Pokud si něčím nebo někým nejste jisté, nemá ve vašem životě co dělat. Hvězdy vám fandí. A co velkého čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, hned za začátku tohoto období budete na nervy. Z jakého důvodu? Váš miláček vám nepřináší takové sexuální energie, jaké byste si představovali. Zkuste použít svůj šarm a dobré argumenty. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, Kozoroh vás naučí, že nemáte jednat ukvapeně, ale cíleně. Nesmíte ovšem čekat. To, co je třeba, musíte rozproudit, tak do toho! Ve vztazích momentálně zavíráte oči, ať se děje cokoliv. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, při nadvládě vašeho znamení se budou dít velké věci. Rozjedete nové pracovní vztahy. Jen se nepokoušejte všechno dirigovat. V lásce vás někdo totálně očaruje. A jak to bude s těmi, co jsou ve vztahu? Co velkého vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v tomto období budete neuvěřitelně vytrvalí. Vaše lehkost a bezstarostnost půjdou tentokrát stranou. Singles budou mít ze svých tajných choutek dokonce strach. A jak se vám povede ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, i když bude vypadat, že nemáte zájem, budete ho mít. A velký. Zkuste svému vysněnému protějšku imponovat nenásilně a s grácií. Pokud nebude vědět, co přesně chce, dejte od něj raději ruce pryč. A co zadaní? Co vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články