Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Přichází magický VENUŠIN PÁTEK: Smete vás destruktivní vášeň a zbořená tabu!

Zdroj: Profimedia
ASTRO
Pozoruhodný aspekt nás čeká 22. února, kdy bude Venuše v konjunkci s Plutem. Toto kosmické uspořádání přináší obrovská pokušení. Když se Pán podsvětí setká s Bohyní lásky, vznikne jedinečná směs temných, hlubokých, syrových a drsných emocí s kultivovaností, smyslností, čirou náklonností a láskou. Co dalšího nám toto magické sblížení planet přinese?

Všechno nebo nic

Pluto je extrémní planetou. Je planetou obsese, intenzivního myšlení i chování v intencích všechno nebo nic, planetou pomsty a také transformace. Tranzit Pluta zásadně otřese venušinskými záležitostmi. Hodně záleží na tom, ve kterém domě nebo domech se odehrává. Venuše reprezentuje lásku a krásu, vaše sympatie, přízeň a romantické představy. Také finance a do určité míry i sexualitu.

Vaše sexualita v rukou Pluta a Venuše

Když se Pán zla potká s Bohyní lásky, dojde k intenzivnímu boji. Nepůjde o nic jiného než o lásku a sexualitu. Je to období proměn vaší sexuality. Právě jste vstoupili do velmi intenzivního sexuálního vztahu, případně si našli milence či milenku anebo odhalili nevěru svého partnera? Tak pozor, když se Pluto potká s Venuší, přestanou nás prostě banální, spolehlivé a rutinní vztahy uspokojovat. Jindy může člověk pod tímto tranzitem upadnout do mimořádné majetnickosti, žárlivosti a kontroly nad svým partnerem, i kdyby to nikdy předtím nedělal. Můžete taky nabýt dojmu, že váš partner už po vás netouží tak jako kdysi. Buďto je to pravda, nebo jen váš pocit nejistoty, za který vděčíte kontaktu Pluta s Venuší.

Temná strana jménem Pluto

Každá planeta i znamení má svá pozitiva i negativa, ale vy, nikoliv planety, rozhodujete o tom, s kým si něco začnete. Vždycky máte možnost volby, a proto se vyhněte negativní plutonské energii hned na začátku. Lidé se prozradí a odkopou sami, jen musíte dávat pozor a poslouchat, co vám říkají. Plutonský tranzit k Venuši může také znamenat, že vy sami budete zapleteni do bolestného a drastického rozchodu. Můžete se stát obětí stalkingu anebo sami pronásledovat svou vyhlídnutou oběť. Pamatujte, i chorobná posedlost patří Plutu. Když už k tomu dojde, snažte se z toho vyklouznout. Žádná logická argumentace. Jen minimalizujte iracionální chování svého „ctitele“. Někdy se vyplatí hrát mrtvého brouka, nechat ho na oko vyhrát a prostě zmizet.

Je dost možné, že ovládnuti tímto tranzitem budete právě po tomto typu vztahu toužit. Budete chtít zažít tu intenzitu, destruktivní vášeň, nespoutaný sex, zboření veškerých tabu, budete toužit po nebezpečí. Pluto vám ukáže špínu, v níž naleznete zalíbení. Utajované vztahy jsou přece tak vzrušující a hypnotické! Romantická Venuše se noří do sexuálního bahna a užívá si to.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články