Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová

Nejnovější kauzy

Přichází MAGICKÝ RŮŽOVÝ ÚPLNĚK VE VAHÁCH: Velká moc, smrt a znovuzrození

+ Další 2 fotografie
astro
Na Velký pátek ve 13:12 hodin si pro nás obloha nachystá magický růžový úplněk. Proč zrovna růžový? Tento měsíc značí to, že jaro je tady, květiny začínají kvést. Název Pink Moon pochází z jednoho z prvních jarních květů, a to mechu Phlox. Tato růžová senzace se bude konat ve znamení Vah. Co nám přinese? A čeho se obávat?

Vztahy za hranou

Tento růžový měsíc se bude konat ve znamení Vah a nabádá k tomu, abychom se zaměřili na vztahy. Souvisí také se sexualitou, mocí, smrtí a znovuzrozením. Vaše vztahy budou daleko za hranou. Za hranou všeho obvyklého. Zažijete to nejintimnější a nejneobvyklejší! Musíte si uvědomit, že váš vztah musí projít změnou, ať už bude pozitivní, nebo negativní. Energie růžového měsíce vás budou nutit přemýšlet a jednat.

Znovuzrození versus smrt

I když bude energie toho úplňku velmi mocná, vše bude záležet na vás! Buď budete sklízet plody vaší odvahy, nebo půjde o konec něčeho neuskutečněného. Vaše odvaha bude odrážet vaši identitu. Přemýšlejte o tom, co chcete sklízet ze svých vztahů, ale i z vašeho jednání. Můžete se znovu narodit, ale také můžete umřít. Umře vaše vnitřní já, vaše osobnost. Musíte správně načasovat intenzitu vnímání a chování. A to především tam, kde víte, že to nejvíce ovlivní váš život.

Vzkříšení vašeho JÁ

Úplněk ve Vahách nese velký tlak na utváření vztahů a vnitřní cestu. Není dobré blokovat něco, co potřebuje uvolnění. Růžový měsíc brutálně ukazuje na temnotu, úzkost, vnitřní boj, schopnost vzkřísit to mrtvé ve vás! Má za úkol transformovat váš milostný život. Nebude to tak ,,růžové“, jak se může zdát.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články