Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přichází MAGICKÉ NOVOLUNÍ: Nov ve Štíru přinese Beranovi životní lásku a Rakovi dítě

Zdroj: archiv
horoskop
Měsíční fáze ovlivňují opravdu hodně lidské životy, ať člověk chce, či ne. Největší energii však v sobě skrývá nejen úplněk, ale také novoluní. Ve středu nás čeká pořádná dávka nových věcí, které přinese nov ve Štíru. Na jakou smršť se musí připravit jednotlivá znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beranovi se naprosto otočí život o 180 stupňů. Konečně totiž najde smysl svého života. Už to nebudou žádné party, drinky a postelové radovánky s mnoha dívkami najednou. Pravděpodobně totiž po středě potkáte svou lásku života!

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk se pořád potácí od ničeho k ničemu. Na co v poslední době sáhne, to pokazí. Naštěstí se to však s přicházejícím novem změní. Pravděpodobně se cítíte jako hromádka neštěstí, protože jste se nedávno rozešli. Nezoufejte, brzy to přebolí.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Znamení Blíženců zažije tento týden pořádnou stagnaci. Ve vašem životě je nějaký problém, který vás již delší dobu trápí. V období novoluní to však nevyřešíte, takže se snažte své myšlenky koncentrovat na něco jiného. Zůstaňte pozitivní.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Raka čekají pořádné změny. Do vašeho života vstoupí nové a nevšední věci, které jste si už dlouho přáli. Změnu uvítáte s vřelou náručí a budete si ji náležitě užívat. Zjistíte totiž, že do své rodiny očekáváte nového potomka! Gratulujeme.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Že by se Lev konečně usadil? Při přicházející luně ve Štíru, která ovlivňuje hlavně milostný život, to tak opravdu vypadá. Přestane se zajímat o více holek najednou, jeho srdce zasáhne plavovláska z vlaku!

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Znamení Panny by mělo přestat váhat a pochopit, že je čas na změnu. Jakmile jim to dojde, zamilují se lusknutím prstu. Hádejte kde? Láska číhá ale všude, takže to klidně může být v obchodě se žárovkami. Třeba se vám konečně rozsvítí.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váhy většinou nevědí, co mají se svým životem dělat. Novoluní ve Štíru však očekává nové začátky, a tak i Váhy se vrhnou do věcí, které nikdy nedělaly. Bude to nějaká kreativní činnost, která prospěje jejich duševnímu rozpoložení.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štír si bude užívat postelové hrátky jako ve filmu pro dospělé. Díky přicházející luně totiž dostanou do žil novou energii a budou ji potřebovat někde vybít. Vášnivé znamení si toto období náležitě užije a bude na něj vzpomínat až do Vánoc.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelec je odjakživa lovcem. Muži i ženy narození v tomto znamení zkrátka dostanou, koho chtějí, a novoluní jim v tom pomůže. Osud jim tedy moc neurčují hvězdy, jelikož oni sami jim to nechtějí umožnit, ale tentokrát zasáhne vyšší moc. Naprosto skvěle si totiž porozumí se vzdušným znamením.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Rodina je pro Kozorohy nadevše a momentálně do toho prožívají dlouholetý vztah, který skomírá. Zkuste ho oživit třeba pravidelným chozením na večeři. Jste přeci romantici každým coulem! Nebojte se, luna vám přinese dostatek trpělivosti k druhým.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnář poslední měsíce prožil jako na houpačce. Jeho vizionářské myšlení mu často dělá neplechy v jeho životě, ale tentokrát mu opravdu pomůže. Jeho silná intuice mu totiž ukáže, kam by se měl Vodnář ve svém životě ubírat.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Je velmi pravděpodobné, že vaše emoce budou ve středu velmi negativní. Na konci dne to však bude lepší a nov vám uvolní všechny emoce. Měli byste přijít na to, co vás opravdu ve vašem životě trápí, a změnit to.

Související články

Další články