Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Přichází magické novoluní, které vše vyčistí! Zbavíme se karmické zátěže

Čekají nás pořádné změny díky novoluní ve Vahách.
Zdroj: pixabay
+ Další 3 fotografie
Síla novoluní je hodně veliká a v našich životech je stejně důležitá jako energie úplňku! V této fázi měsíce v novu nás čekají nové začátky. Měsíc střídá své čtyři fáze a každá je pro nás velmi důležitá. Nalaďte se na změny! Konečně je tu čas plný pozitivních zítřků. Připravte se na pořádnou smršť díky novoluní ve Vahách.

Následující novoluní ve Vahách nás čeká toto úterý 9. 10. 2018, kdy Luna dozraje do své fáze. Svou sílu bude mít ve znamení nových zítřků. Při novoluní neboli novu bývají Měsíc a Slunce ve stejném znamení. Každé novoluní je však jiné, ovlivňuje nás jiný emocionální projev. To zapříčiňuje jedno z dvanácti znamení. Tentokrát je to velmi rozporuplná Váha.

Vzhledem k tomu, že se dny momentálně nacházejí u planety Venuše, která je zrovna retrográdní, vracejí se nám věci z minulosti a bude to pořádná nálož emocí. Přináší hodně zátěžových situací, ale pak nás čekají krásné nové zítřky.

Celé období se ponese v duchu karmické zátěže a seberozvoje. Pokud vás něco ve vašem životě hodně trápilo a měli jste pocit, že na zádech nosíte balvan, nezoufejte. Shodíte ho a už k vám nebude nikdy patřit. Novoluní je doba očisty a pochopení.

To, co nefungovalo a ničilo vám život nadobro odejde. Je tu tedy čas, kdy je dobré se naplno podívat do své duše. Luna vyčistí úplně všechno, co nás poslední dobou sužovalo. Konečně přichází pozitivní dny zalité sluncem.

Měli bychom se soustředit na tyto oblasti: čelist, krk, chrup, uši, hrtan, štítná žláza. Vyhýbejte se průvanu a chladu. Snažte se nerozčilovat a nenamáhat hlasivky. Jsou v těchto dnech velmi citlivé. Mohlo by se vám to ošklivě vymstít!

Související články

Další články