Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Přichází citlivé NOVOLUNÍ V RAKU: Čeká nás odhalená pravda, pohnuté city i rozkoš

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
astro
V úterý 2. července ve 21:16 hodin nás čeká emočně vypjaté novoluní v Raku. Při tomto novoluní, které se bude odehrávat ve vodním znamení, budeme podléhat náladovosti, budeme si více hlídat své finance a budeme mít bohatou fantazii. Jaká tajemství budou odhalena? K čemu budeme nakloněni? A co dalšího toto citlivé novoluní přinese? Čtěte!

Rak vás odhalí

Při tomto novoluní nic neutajíte. Rak má v povaze odhalit pravdu ještě předtím, než ji skutečně řeknete. Jeho empatie je precizní a vynalézavá. V tomto období se nevyplatí nic skrývat. Nepovede se vám to! Zároveň nepočítejte se žádným dobrodružstvím. Toto novoluní vám dá jasně najevo, že riskovat se někdy nevyplácí. Finanční jistota bude pro vás velmi důležitá.

Tajuplné něžnosti

V partnerském životě si budete svou drahou polovičku chránit, vaše láska pro vás bude něčím posvátným. Budete oddaní a svou rozkoš budete prožívat vytříbeně. Sexuální hrátky budou tajuplné, ale zato velmi hodnotné. Proto na prvním rande s rychlým orgasmem nepočítejte. Pokud se při tomto novoluní zamilujete, pravděpodobně to bude navěky. Budete přecitlivělí vůči svým rodinným příslušníkům. Díky bohaté fantazii, která vás bude nyní provázet, máte blízko k umění.

Související články

Další články