Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přibral a přestal hulit: Takhle dnes vypadá král reggae ze SuperStar Michal Šeps (23)! VIDEO

+ Dalších 10 fotografií
Michal Šeps (23) byl v roce 2011 v SuperStar naprosto nepřehlédnutelný. Do soutěže vlétl jako kometa... Svou originalitou si získal široké publikum fanoušků, ale ani to nestačilo, aby se stal vítězem soutěže - skonči bronzový. Redakce eXtra.cz ho vypátrala a někdejší vyznavač marihuany na kameru prozradil, jak dnes žije.

Rastaman, milovník Jamajky a reggae se svou přítelkyní Kristýnou žijí na severu Čech v Ústí nad Labem. Michal zasvětil svůj život hudbě a v roce 2016 mu vyšlo debutové album. Lehce přibral, což se podepsalo v jeho tváři. „Tehdy mi bylo šestnáct let, dnes už mi je dvacet tři, takže jsem dospěl. Ale že bych byl tlustý, to si nemyslím,“ smál se Šeps.

Účast v SuperStar mu pomohla nakopnout kariéru. „Bylo to fajn, ale dnes už bych do toho nešel. Dalo mi to nějaké zkušenosti, ale dnes si jedu svoje. Vystupuji tak šestkrát až desetkrát v měsíci a skládám si svou hudbu, to mě baví,“ pokračoval Michal, který se prý i vzdal konzumace marihuany. „Už toho bylo moc. Sem tam si zapálím, ale ty bomby, které jsem jel dříve, s tím už je dávno konec. Marihuanu ale mám pořád ve svém srdci,“ prozradil bronzový SuperStar, kterému v roce 2016 pokřtil desku Jarek Nohavica.

Na kameru redaktorům eXtra.cz zazpíval jednu ze svých hudebních pecek. Co všechno o sobě prozradil a co vzkázal účastníkům nové řady SuperStar? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Související články

Další články