Rastaman, milovník Jamajky a reggae se svou přítelkyní Kristýnou žijí na severu Čech v Ústí nad Labem. Michal zasvětil svůj život hudbě a v roce 2016 mu vyšlo debutové album. Lehce přibral, což se podepsalo v jeho tváři. „Tehdy mi bylo šestnáct let, dnes už mi je dvacet tři, takže jsem dospěl. Ale že bych byl tlustý, to si nemyslím,“ smál se Šeps.

Účast v SuperStar mu pomohla nakopnout kariéru. „Bylo to fajn, ale dnes už bych do toho nešel. Dalo mi to nějaké zkušenosti, ale dnes si jedu svoje. Vystupuji tak šestkrát až desetkrát v měsíci a skládám si svou hudbu, to mě baví,“ pokračoval Michal, který se prý i vzdal konzumace marihuany. „Už toho bylo moc. Sem tam si zapálím, ale ty bomby, které jsem jel dříve, s tím už je dávno konec. Marihuanu ale mám pořád ve svém srdci,“ prozradil bronzový SuperStar, kterému v roce 2016 pokřtil desku Jarek Nohavica.

Na kameru redaktorům eXtra.cz zazpíval jednu ze svých hudebních pecek. Co všechno o sobě prozradil a co vzkázal účastníkům nové řady SuperStar? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.