Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PŘÍBĚHY OBĚTÍ Z MNICHOVA: K tomuhle čtení si vezměte kapesníky!

Tohle je jen zlomek obětí.
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Po masakru v Mnichově, kde zemřelo devět lidí, vyplouvají na svět jejich smutné příběhy. Vrah íránského původu Ali David Sonboly se rozhodl v pátek pro hrůzný čin, který má za následek nejen mrtvé, ale i zraněné a vážně ohrožené na životě.

Mnichovské šílenství, které v pátek začalo střelbou v restauraci a pokračovalo šílenstvím u obchodního centra, si vyžádalo 9 lidských životů, 27 zraněných a 10 vážně ohrožených na životě. Podívejme se na první děsivé příběhy z Mnichova.

1. Osmnáctiletý mladík z Řecka

Po té, co se o smrti syna dozvěděl otec, sám dostal infarkt a byl převezen do nemocnice. Podle deníku Telegraph byl chlapec zabit před McDonaldem, když zachraňoval svou sestru. Sestře život svým tělem zachránil, ovšem sám za to zaplatil.

2. Dijamant Zabergja

První jmenovitě zveřejněná oběť byl jednadvacetiletý mladík z Kosova. Jeho otec synovi vzdával hold nedaleko obchodního centra, kde pokládal na zem květiny za synovu památku, přitom držel stále jeho fotografii v ruce. Zlomený otec se o své pocity podělil i na Facebooku, kde o masakru napsal pár řádků.

3. Armela Sagashi

Další oběť, kterou známe jménem, je čtrnáctiletá Armela, kterou zavraždil útočník i s kamarádkou, tvrdí to alespoň její bratr. Před tím, než se bratr dozvěděl děsivou zprávu, snažil se sestru najít přes sociální síť, kde se po ní sháněl. Bohužel v sobotu ráno oznámil, že je sestra mrtvá.

4. Gulliano Kollmann

Osmnáctiletý mladík děsivá jatka také nepřežil. I na původem německého občana přišli zavzpomínat kamarádi a rodina, aby mu položili květinu k děsivému místu vraždy. Gulliano byl velmi oblíbený a miloval fotbal, proto na něj nezapomněli ani kamarádi z týmu.

Související články

Další články