Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Příběhy českých zločinů: Brutální vražda mladé barmanky – schytala 31 bodných ran

+ Další fotografie
Televize Nova před nedávnem poprvé uvedla Příběhy českých zločinů. Nyní už poběží třetí díl a rozhodně to bude stát za to. Janek Kroupa se tentokrát vydá po stopách brutální vraždy třiadvacetileté barmanky.

Nedělní večer na televizi Nova patří Příběhům českých zločinů. Rozhodně se jedná o velmi zajímavý a napínavý pořad. Tentokrát se Janek Kroupa vydá po stopách brutální vraždy. Smrt třiadvacetileté barmanky z Jiříkova na Šluknovsku do teď otřásá severem Čech. Zemřela obzvlášť drastickou smrtí. Vrah jí zasadil neuvěřitelných 31 bodných ran. Mrtvolu dívky pak našel její tehdejší přítel. „Vykopl jsem dveře a ona tam už ležela v tratolišti krve,“ popsal.

Vzhledem k tomu, že je Jiříkov malé město, zpráva se rychle rozšířila. Bratr zavražděné se o smrti jediné sestry dozvěděl od obyvatel dřív než od policie. „Volal mi syn, že se o její smrti dozvěděl u bankomatu, kam mi šel vybrat peníze na nákup. Já jsem volala druhému synovi a pak už jsem jen kopala a mlátila do věcí,“ svěřila se maminka zavražděné Lucie. I druhý bratr popsal strašlivé první chvíle, když se to dozvěděl. „Právě jsem nandával obědy, když mi mamina volala, že nám právě zabili ségru. Nejdřív jsem tomu vůbec nevěřil,“ smutnil bratr.

Nakonec vraha pomohli vypátrat obyvatelé, kteří na něho sami ukázali. „To, že byl mezi nimi vrah, je tížilo, a proto se s tím potřebovali svěřit. Tip dostal do schránky jeden z jiříkovských detektivů,“ řekl vyšetřující.

Související články

Další články