Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Příběh ze SuperStar, který chytne za srdce: Láďa se stará o postiženou mámu a žijí v hrůzných podmínkách

+ Další 2 fotografie
Už v sobotu večer nastoupí před drsnou porotu další soutěžící, kteří si chtějí splnit životní sen a stát se další českou SuperStar. Tentokrát zabojuje i Láďa, který to v životě rozhodně nemá jednoduché. Stará se o svoji maminku, která trpí dětskou mozkovou obrnou a oba dva žijí v žalostných podmínkách. Pomůže mu pěvecká reality show k lepšímu životu?

Další castingy SuperStar 2018 jsou tady. Už v sobotu budou mít diváci možnost sledovat vystoupení dalších účastníků této pěvecké show.

Jedním z nich bude i mladý fotbalový rozhodčí Ladislav Angyal. Ten žije se svou matkou, trpící dětskou mozkovou obrnou, v hrůzostrašných podmínkách. Proto případná výhra pro Ladislava představuje zejména vidinu lepšího života pro něj i jeho maminku.

„Mým životním snem je to, abych neměl takový život, který jsem měl v dětství a aby moje děti neměly takový život, jaký jsem měl já,“ říká Ladislav.

I přes svůj těžký životní úděl Ladislav neztrácí optimismus a chuť do života, svou bezprostředností si porotu naprosto získá. A nejen tu – Ladislav totiž zazpívá svou vlastní píseň, která má už teď parametry velkého hitu. Obstojí před drsnou porotou?

Související články

Další články