Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Příběh transsexuálního páru: On byl ona, ona byla on. Teď spolu plánují rodinu

Láska je krásná. A je úplně jedno, u koho vzniká. Právo milovat mají
všichni bez rozdílu.
+ Další fotografie
Transsexuální pár z kanadského Toronta se do sebe zamiloval a nyní chtějí rodinu. Budou muset ale použít jeho vajíčka a její sperma. Oba vyrůstali ve špatném těle. Jasmine se narodila jako muž a Ryan jako žena. Oba nutně toužili změnit pohlaví.

Jasmine Merino a její přítel Ryan Said se charakterizují jako obyčejný mladý pár. Společně si přejí velkou rodinu a kupu dětí. Ryan je mužem teprve čtyři roky a Jasmine ženou dva.

Ani jeden z nich však zatím nepodstoupil kompletní přeměnu pohlaví. I tak je prý jejich sexuální život naprosto super. Oba trvají na tom, že musí mít rodinu. Jsou mladí a zamilovaní. Co na tom, že vajíčka dodá on a sperma ona.

Jasmine vysvětluje, že si nemohla přát lepší vztah. Oba totiž vědí, jaké to je, být mužem i ženou. Dokáží se tak pochopit naprosto ve všem a znají potřeby toho druhého.

Pár ale čelil nepochopení a narážkám od lidí, než okolí pochopilo, že se opravdu milují.

Pro Jasmine i Ryana bylo dospívání velmi těžké. Bojovali s tím, že se ve svém těle necítí dobře. Museli předstírat, že se nic neděje. Ani rodina nepochopila jejich touhu být z ženy mužem a naopak. Oba museli z donucení navštěvovat psychologa. Ten měl jejich transsexualitu vyléčit.

Jasmine velmi pomohla její švagrová. Věděla o její touze stát se ženou. Řekla jí, ať poslouchá hlas svého srdce. S Ryanem se seznámili na Instagramu. Psali si asi měsíc, než se potkali osobně. Zpočátku Ryan váhal, jestli je Jasmine ta pravá. Po setkání se ale do sebe bezhlavě zamilovali.

Oba dva teď podstupují hormonální léčbu. Ryan byl štěstím bez sebe, když mu začaly na tváři růst první vousy. Jasmine byla zase nadšená ze svých nových prsou. Trvalo pouhé dva měsíce, než se jí prsa zvětšila. Jasmine je velmi atraktivní žena a jen těžko by někdo poznal, že se narodila jako muž. Ryan občas žárlí, ale nemusí mít strach. Oba vědí, že k sobě patří. Jejich největším přáním je momentálně dokončit přeměnu a pořídit si děti.

Mladý pár vzkazuje všem ostatním: „Nevzdávejte svou přeměnu a dokončete ji. Budete se cítit skvěle a konečně budete šťastní. Je to obrovská výhra. Mluvte o tom s kýmkoli a nedržte to v sobě.“

Mohlo by vás zajímat

Další články