Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Příběh tohoto páru vás dojme: Strávili spolu sedmdesát let, nebyli bez sebe jediný den a zemřeli dvanáct hodin po sobě

Příběh tohoto páru vás dojme: Strávili spolu sedmdesát let, nebyli bez sebe jediný den a zemřeli dvanáct hodin po sobě
Zdroj: archiv

Příběh takové lásky v dnešní době můžete vidět maximálně v nějakém hollywoodském slaďáku nebo na stránkách harlekýnek. Tenhle je ale skutečný a o to více dojemný.

Helen a Keneth se seznámili ve svých osmnácti letech v roce 1944 a o tři roky později se vzali. Helen následně brzy otěhotněla a první dítě následovalo ještě dalších sedm sourozenců. Rodina žila spokojeně v Ohiu a utěšeně se rozrůstala.

Manželé Felumleeovi spolu žili celkem 70 let a během té doby podle svých dětí nikdy nestrávili odděleně ani jednu jedinou noc. Každý den u snídaně se drželi za ruce. Když Kenethovi před dvěma a půl lety amputovali nohu kvůli embolii, Helen se o něj vzorně starala.

14. dubna zemřela ve své posteli a Keneth jí byl nablízku. "Maminka zemřela," řekl svým dětem Keneth a hodně se mu přitížilo. Za 15 hodin ležel na smrtelné posteli, obklopen svými nejbližšími a byl připraven odejít. "Bez Helen to tady stejně nemá význam," řekl a zemřel.

Příběh lásky svých rodičů svěřily jejich děti, které jsou dnes už v podstatě v důchodu, místním novinám a nyní dojímá celý svět.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy